Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Sabina

02. 10 2022 21:00 | markiza.sk
Sabina
Sabina Foto: TV Markíza

Chodiaca energia

Aktívna a veselá žena, ktorá si to radšej než do klubu namieri do prírody. Aj to je Sabina, ktorá miluje tanec, pohyb a je spolumajiteľkou tanečnej školy, tanečnica a choreografka. Väčšinu času trávi s najlepšími kamoškami. Za sebou má sedemročný vzťah, ktorý mala od 14-tich rokov. Dnes sú z exfrajerov kamaráti, ktorí majú na striedačku v opatere francúzskeho buldočka.

Sabinu zaujme veselý chlap, ktorý je o niečo starší a ideálne tmavší typ. Športová postava však pre ňu nie je podmienkou, dôležité je, aby ju mal rád a podporoval ju. Vo vzťahu tiež potrebuje mať svoju slobodu. Neveru berie ako niečo, čomu sa v dnešnej dobe pri mužoch len ťažko dá vyhnúť, no vo vzťahu ju ešte nezažila a určite nie je tá, ktorá by podviedla.

Je rodinne založená a vnímavá, hoci občas vie byť cholerická a výbušná. Finančne je nezávislá a nie je pre ňu prioritou, aby muž zarábal viac. Stáva sa jej, že ju balia oteckovia detí z tanečnej školy, no ona hľadá normálny vzťah.

Sex a chémia sú pre ňu veľmi dôležité, je zdravo žiarlivá, ale v ženskom kolektíve nemá so ženami problém. Vie čo chce, ale aj to, čo nechce.

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na