Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Martin

18. 11 2021 11:59 | markiza.sk
Martin
Martin Foto: TV Markíza

Zahľadený do seba

Martin má 27 rokov, pochádza z dedinky Osek a je to zvárač a futbalista. Pred rokom sa rozišiel s priateľkou a keď videl reklamu na Love Island, prišlo mu to ako dobrý nápad. Keďže nemá s kým ísť na dovolenku, prihlásiť sa do šou bola praktická záležitosť, ktorá ho môže jedine obohatiť.

V rodine má ideálne vzťahové vzory - jeho rodičia aj starí rodičia sú spolu od mladosti a starší brat má dlhodobý stabilný vzťah. Martin je v tomto, skrátka, iný.

Fešák však má s láskou svoje skúsenosti. Pred ôsmimi rokmi mal o deväť rokov staršiu priateľku, s ktorou sa dal dokopy tesne po jej rozchode. Začalo sa to priateľstvom, následne sa z nich stali milenci a pretavilo sa to do trojročného vzťahu. Rozišli sa, lebo s ním chcela dieťa - on však nechcel. Nemali údajne ani spoločné záľuby.

Martin o sebe tvrdí, že je „splachovací“ a nedáva veľmi najavo emócie. Napriek tomu si uvedomuje, že voľných a bezdetných žien už nie je veľa nazvyš. Po vizuálnej stránke si potrpí na pekné nohy a zadok, no je preňho dôležité, čo má žena v hlave.