Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Pikantný LOVE ISLAND vás zaručene rozpáli

19. 08 2021 10:00 | markiza.sk
Love Island Česko & Slovensko
Love Island Česko & Slovensko Foto: TV Markíza

Jedinečná interaktívna šou, ktorá si podmanila celý svet

Hľadanie lásky v raji, boj o rozprávkovú výhru, nádherná vila pri mori, jemný piesok na pláži, osviežujúci bazén, spaľujúce slnko, či večerné grilovačky – to všetko a ešte omnoho viac uvidíte už túto jeseň na VOYO.

Podstata šou Love Island je jednoduchá: Skupina mladých ľudí zo Slovenska a Česka si bude v nádhernej vile na Kanárskych ostrovoch tri mesiace nielen užívať slnko, more a spoločné úlohy a hry, ale pod dohľadom televíznych kamier hlavne hľadať lásku svojho života. A keď sa k tomu na konci pridá aj atraktívna finančná výhra 75 000 eur, je jasné, že o zábavu bude postarané.

Počas šou spolu súťažiaci flirtujú, tvoria páry, niekedy ich zase rozbíjajú, zbližujú sa či formujú spojenectvá, a to všetko s jasným cieľom – nájsť lásku svojho života a dostať sa so svojím miláčikom až do finále!

V každej epizóde sú ich vzájomné vzťahy testované, pretože tomu, kto nenájde svoj pár alebo je spárovaný len účelovo, hrozí, že bude musieť luxusnú vilu opustiť.

Milióny mladých ľudí po celom svete túto šou skrátka milujú. Love Island už slávil úspechy napríklad vo Veľkej Británii, v USA, Austrálii, Nemecku, Holandsku alebo Poľsku, a teraz mieri na Slovensko a do Čiech.

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na