Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Zorka Hejdová

25. 08 2022 09:40 | markiza.sk
Zorka Hejdová
Zorka Hejdová Foto: TV Markíza
Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
Zorka Hejdová

Moderátorka druhej série Love Islandu

Fanúšikovia Love Islandu sa od 19. septembra 2022 môžu tešiť na druhú sériu sexy šou a tá bude plná noviniek. Na veľa z nich si budú musieť počkať do samotných epizód, no jedna je známa už teraz. Moderátorkou bude v tejto sezóne skúsená Zorka Hejdová.

Zorka je známa česká moderátorka a influencerka, ktorá v roku 2013 moderovala československú SuperStar po boku Romana Juraška a za sebou má aj niekoľko rokov moderovanie relácie Snídaně s Novou.

Aktuálne ju okrem pracovných povinností naplno zamestnáva aj rodina. Jej manželom je moderátor Miroslav Hejda, s ktorým má 15-mesačného synčeka Nikolasa. Rodinka sa spoločne presunie na Kanárske ostrovy, na čo sa už veľmi tešia.

„Vždy sme chceli skúsiť, aké je to bývať pri mori. Míra má prácu, ktorú si môže zariadiť tak, aby ju mohol robiť čiastočne aj z diaľky, aj keď na niektoré akcie a nakrúcania sa bude musieť do Čiech vracať. Som rada, že mám vedľa seba partnera, ktorý je mi oporou. Bez jeho pomoci by som takú ponuku s rok a štvrť starým synom prijať nemohla,“ vyjadrila sa Zorka na adresu milovaného manžela.

A na čo sa v šou najviac teší? „Asi na samotné začiatky – prvý vstup do vily a zoznámenie s jej novými obyvateľmi. To bude vzrušujúce nielen pre súťažiacich, ale aj pre mňa. Reality šou beriem ako veľkú výzvu a sama som zvedavá, ako do tohto formátu zapadnem. Mám k Love Islandu prirodzený rešpekt, ale teším sa.“

archiv Zorky Hejdove 03.jpg
 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na