Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Dvojica z Love Islandu sa po šou zblížila. Dobrodružstvo po vypadnutí

28. 11 2022 14:55 | nb
Love Island
Love Island Foto: TV Markíza
Radek
Radek
Radek v Beach Hut

Vo vile sa nestihli spoznať, tak si to vynahradili po šou.

Love Island spojil niekoľko párov, no niektoré nemali priestor sa lepšie spoznať a vytvoriť vzťahy. Jednými z takýchto párov boli aj Radek a Sári, ktorí spočiatku cítili vzájomné sympatie, no nakoniec z toho nič nebolo a Sári išla domov. Sestra Sabina ju nasledovala a medzitým vypadol aj Radek. Napriek tomu, že sa spoznával s viacerými dievčatami, s ani jednou neprebehla iskra.

TIP: Hanka na fotke s exfrajerom. Je ním tento sexy futbalista

Relácia Love Island After mapuje živote ostrovanov po návrate do reality a Radek so Sári nie sú výnimkou. Pozrite si ukážku z epizódy o Radkovi, v ktorej mal možnosť stráviť čas s krásnou blondínkou a zažiť poriadne dobrodružstvo. Nešlo však len o driftovanie v aute, ale čakalo ich ešte jedno netradičné prekvapenie.

Radek ukázal aj svoje milované ženy a otca. Tiež sa vyjadril, že plánuje začať trénovať, aby si mohol dať boxersky či MMA zápas. Neuveríte, s kým by si vedel predstaviť súboj!


Radek v Love Island After prezradil, s kým by si rád dal súboj v boxe či MMA. Je to chalan z vily!


TIP: Natálie a David podnikli veľký krok. Dôkaz, že to spolu myslia vážne

Osudy účastníkov Love Islandu môžete sledovať aj po šou. Love Island After zmapoval, ako sa majú dnes. Už teraz ho nájdete na Voyo.

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na