Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Jacob s Tinou na premiére: Užili si najmä erotické scény

23. 11 2022 11:15 | markiza.sk
Tina a Jacob
Tina a Jacob Foto: TV Markíza
Premiera Kral Sumavy_web_2022_11_21_004.jpg
Slávnostná premiéra Kráľa Šumavy sa konala v pražskej Lucerne.
Premiera Kral Sumavy_web_2022_11_21_010.jpg

Párik si vyrazil do kina.

Tina a Jacob sa v reality šou Love Island dopracovali ďaleko. Výhru si síce neodniesli, ale zato majú jeden druhého. Dvojica sa po návrate z ostrova lásky aklimatizuje a ruka v ruka spoločne zavítali na premiéru trojdielnej minisérie Král Šumavy Fantóm temného kraja, ktorú si môžete pozrieť už 9. decembra iba na Voyo.

„Som veľmi prekvapená, malo to taký moderný nádych. Bolo to veľmi kvalitne spracované,“ povedala po premiére Tina. Jacobovi sa miniséria taktiež páčila a najviac ocenil, že spracovanie nma neho pôsobí kvalitne, zahranične. „Má to zahraničné črty. Je tam veľa aj erotických scén, takže si to užijú aj mladí ľudia,“ prezradil Jacob.

TIP: Jednou z hlavných postáv je skvelá herečka Judith Bárdos, ktorá nám prezradila exkluzívnu informáciu: Exkluzívne! Herečka Judit Bárdos sa vydala, toto je jej nové priezvisko

Pozrite si rozhovor z pražskej Lucerny, kde párik prezradil ako sa aklimatizujú a zvykajú si na spoločný život:


O trojdielnej minisérii:

Je jar 1948, ešte neodznela radosť z mieru, a už sa Východ aj Západ boja tretej svetovej vojny. Oba svety od seba oddeľujú hlboké lesy Šumavy. V kuchyni Zboru národnej bezpečnosti vo Zvonkovej slúži dvadsaťštyriročný kuchár Josef Hasil. Divoký chlapec. Stihol už zažiť vojnu v nemeckom pracovnom lágri aj ako spojka medzi partizánmi. Teraz túži predovšetkým po zábave, dobrodružstve, voľnosti. To posledné, o čo sa zaujíma, je politika.

Kráľ Šumavy: Fantóm temného kraja už 9. decembra na Voyo.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na