Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Hanka na fotke s exfrajerom. Je ním tento sexy futbalista

23. 11 2022 11:00 | markiza.sk
Hanka v Love Islande
Hanka v Love Islande Foto: TV Markíza
Hanka
Kryštof a Hanka
Kryštof a Hanka

Čo by na to povedal Jakub?

Krásna modelka a influencerka Hanka z Love Islandu našla na ostrove lásky toho pravého. Je ním slovenský triatlonista Jakub, s ktorým si vo vile preskákali rôzne prekážky. Dvojica však vytvorila pevný pár, ktorý sa nehanbí nahlas vyznať lásku a aj po šou plánujú spoločnú budúcnosť.

TIP: Natálie a David podnikli veľký krok. Dôkaz, že to spolu myslia vážne

Hanka sa už niekoľkokrát vyjadrila, že konečne našla muža, ktorý sa nebojí vyjadriť jej city a je jej oporou. Povedala, že v minulosti randila s futbalistami a ďalšieho by už nechcela. Na svojom konte na Instagrame však stále má fotku s expriateľom, ktorým je mladý český futbalista Denis Granečný.

Dvojica si podľa fotiek užila dovolenku na Mauríciu, kde vznikli aj fotky spod vodopádu. Hanka si tiež stále nechala na profile fotku s nádhernou kyticou červených ruží s romantickým popisom, z ktorej je jasné, že kvety sú od Denisa. Tento vzťah je však už dávno minulosťou.

TIP: Kryštof a Denisa sú späť v realite. Reakcia na na nočné aktivity vo vile

Kliknite vo fotke na šípku vpravo a uvidíte Hanku s expriateľom:

Hanka s kyticou od bývalého priateľa:

Love Island sa nekončí! Ako sa majú naše srdiečka a ako sa im darí vo vzťahoch aj po šou, môžete sledovať exkluzívne na Voyo! Love Island After každý piatok a sobotu.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na