Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Natálie a David podnikli veľký krok. Dôkaz, že to spolu myslia vážne

21. 11 2022 12:00 | markiza.sk
David a Natálie
David a Natálie Foto: Instagram/nataliekocendova
Natálie a David
Sára a Natálie
David a Natálie, Hanka a Jakub

Okrem toho nafotili aj sexi nahé fotky.

David a Natálie z Love Islandu vzbudili rozruch nielen pred kamerami, ale pozornosť a novú lásku si užívajú aj po konci šou. Hoci ich vypadnutie bolo škandalózne a riešil sa Davidov zatajený vzťah s Rebekou, dvojica sa preto nerozišla. A hoci Natálie zistila, že k nej David nebol vo vile celkom úprimný, zrejme si všetko vysvetlili a sú spolu ďalej. V Prahe spolu okamžite začali bývať a užívajú si pozornosť nových fanúšikov.

TIP: Fešák z Love Islandu ako ho nepoznáte. Z týchto záberov vám bude horúco

Dvojica svoj vzťah berie zrejme dosť vážne, čo potvrdili nielen neustálymi zamilovanými videami a aj najnovšími odhalenými fotkami, ale aj niečím, čo im ostane už navždy. Dali si totiž spoločné tetovanie na prst. Pre Davida to nie je prvýkrát, čo má tetovanie s dievčaťom, keďže aj s Rebekou si dali spoločne vytetovať anglické slovo „balance“. Má tiež tetovanie na prste, ktoré údajne symbolizuje jeho rodinu. Práve to si počas šou často nenápadne bozkával.

Fotku spoločného tetovania nájdete v galérii. A tu sú nové sexy fotky s Natáliou:

TIP: Sexica z Love Islandu ukázala svoju lásku a pustila nás do súkromia

Love Island sa nekončí! Ako sa majú naše srdiečka a ako sa im darí vo vzťahoch aj po šou, môžete sledovať exkluzívne na Voyo! Love Island After od 18. novembra každý piatok a sobotu.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na