Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Martin a Lucia po návrate domov. Neuveríte, kde strávili prvú dovolenku

21. 11 2022 14:30 | markiza.sk
Lucia a Martin
Lucia a Martin Foto: Instagram/m_koci
Martin
Martin
Martin

Hrdličky z Love Islandu nestrácali čas. Dopriali si oddych vo dvojici.

Lucia a Martin patrili k posledným bombshells, ktorí prišli do Love Islandu a napriek tomu, že prišli neskôr, podarilo sa im dostať do finále. Skončili na treťom mieste, no získali to najcennejšie - lásku. Dvojica sa od začiatku netajila veľkými sympatiami a po tom, ako sa Martin vrátil do vily po prvom vypadnutí, sa ich vzťah začal vyvíjať raketovou rýchlosťou.

TIP: Natálie a David podnikli veľký krok. Dôkaz, že to spolu myslia vážne

Po opustení vily sa dvojica rozhodla stráviť nejaký čas spolu a dopriať si zaslúžený oddych. Po niekoľkých týždňoch na Kanárskych ostrovoch si však nevybrali exotickú destináciu, ale práve naopak. Rozhodli sa ísť do Vysokých Tatier, odkiaľ zverejnili zamilované fotky.

Týmto sa však ich spoločný čas zďaleka nekončí, keďže majú ešte niekoľko plánov. V hre je už aj spoločný život, pričom sa stále rozhodujú, či to budú Košice, Bratislava alebo Praha. Isté však je, že im to klape a to je najdôležitejšie.

Martin a Lucia na prvej spoločnej dovolenke:

TIP: Rozcítený Fábio to priznal: Rád by trávil viac času so Sárou

Love Island sa nekončí! Ako sa majú naše srdiečka a ako sa im darí vo vzťahoch aj po šou, môžete sledovať exkluzívne na Voyo! Love Island After od 18. novembra každý piatok a sobotu.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na