Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Rozcítený Fábio to priznal: Rád by trávil viac času so Sárou

21. 11 2022 15:30 | markiza.sk
Fabio a Sára
Fabio a Sára Foto: Instagram/fabioandruch

Dvojica sa po Love Islande zblížila.

Slovenský sympaťák Štefan alias Fábio v Love Islande tvoril pár s Naty, no spoločne ako prvý pár vypadli. Po šou to medzi nimi najprv ostalo otvorené, no rozhodli sa vo vzťahu nepokračovať a každý z nich sa vrátil k pôvodnému životu.

TIP: Martin a Lucia po návrate domov. Neuveríte, kde strávili prvú dovolenku

Fábio bol súčasťou relácie Love Island After, ktorá mapuje životy účinkujúcich po konci šou. V prvej epizóde ste ho videli poslednýkrát na rande s Naty, kde sa spoločne s Liou vydali za netradičným dobrodružstvom.

V druhej časti After ho uvidíte opäť s Liou, ale aj s ďalším fešným vypadnutým, s ktorým ukážu svaly. Fábio sa tiež stretne so Sárou, s ktorou zažijú deň plný zábavy. Dokonca s iskričkami v očiach priznal, že by so Sárou rád trávil viac času. Sledujte ukážku:


TIP: Natálie a David podnikli veľký krok. Dôkaz, že to spolu myslia vážne

Love Island sa nekončí! Ako sa majú naše srdiečka a ako sa im darí vo vzťahoch aj po šou, môžete sledovať exkluzívne na Voyo! Love Island After každý piatok a sobotu.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na