Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Fešák z Love Islandu ako ho nepoznáte. Z týchto záberov vám bude horúco

20. 11 2022 12:00 | markiza.sk
Radek a Sára (vľavo)
Radek a Sára (vľavo) Foto: TV Markíza
Radek
Radek
Radek v Beach Hut

Spolu s ďalším kolegom zo šou zažili nové dobrodružstvo.

Love Island je šou, v ktorej svoju lásku našli mnohí. A hoci nie všetkým sa to podarilo, každý z nich si odniesol aspoň nové priateľstvá. To je aj prípad Štefana a Radka, ktorí sú síce single, no o kamošov z vily nemajú núdzu. Stala sa z nich super partia aj po návrate domov.

TIP: Nič nenasvedčovalo koncu: Posledné chvíle Naty a Fabia pred rozchodom

V rámci šou Love Island After čaká partiu vypadlíkov zaujímavý program. Prvý diel sa točil okolo Naty a Štefana, ktorých tu ako pár uvidíte naposledy. Aktuálne už spolu nie sú. Nechýbala ani Lia, ktorá so slovenskou dvojicou zažila krásny deň na salaši aj na koňoch.

Druhá epizóda After je venovaná Radkovi a Štefanovi, ktorí sa síce vo vile videli krátko, no hneď sa skamarátili. V stretávaní plánujú pokračovať aj po skončení šou. Sledujte ukážku toho, čo spolu dvaja fešáci absolvovali v Prahe. A bolo pri tom poriadne horúco!


TIP: Najkrajšie momenty finálových dvojíc: Pozrite si, ako prebiehala ich cesta v šou

Love Island sa nekončí! Ako sa majú naše srdiečka a ako sa im darí vo vzťahoch aj po šou, môžete sledovať exkluzívne na Voyo! Love Island After od 18. novembra každý piatok a sobotu.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na