Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Verejne si vyznali lásku: Najdojemnejšie momenty finále

15. 11 2022 11:00 | nb
Kryštof a Denisa, Zbyněk a Sabina
Kryštof a Denisa, Zbyněk a Sabina Foto: TV Markíza

Pripomeňte si chvíle, ktoré im vohnali slzy do očí.

Druhá séria Love Islandu sa skončila vyhlásením víťazov, no pre zaľúbené páry je to len začiatok nového dobrodružstva v reálnom svete po návrate domov. Šou vyhrali Kryštof s Denisou, no vo finále o výhru bojovali tri páry.

TIP: Finále Love Islandu: Hlasujte za najkrajšiu ženu a najväčšieho fešáka

Luciu s Martinom, Sabinu so Zbyňkom aj Denisu s Kryštofom čakala poriadna dávka romantiky v podobe ich NAJ momentov celej šou, spoločný tanec a romantická čerešnička - čítanie zamilovaných vyznaní. Zamilovaný list pre svoju polovičku každý z finalistov pred všetkými prečítal nahlas.

Pozrite si tie najromantickejšie chvíle finále, kedy si páry pred všetkými potvrdili svoju lásku a dali rôzne sľuby do budúcna.

TIP: Stále sú v šoku: Rozhovor s víťazmi Love Islandu pár minút po vyhlásení výsledkov

Takto si vyznali lásku Martin a Lucia:


Zbyněk a Sabina si tiež prečítali svoje zamilované listy:


Vypočujte si, ako znelo vyznanie Denisy a Kryštofa:


Love Island nekončí! Ako sa majú naše srdiečka a ako sa im darí vo vzťahoch aj po šou budete môcť sledovať exkluzívne na Voyo! Love Island After štartuje od 18. novembra každý piatok a sobotu.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na