Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Najkrajšie momenty Denisy a Kryštofa: Pozrite si, ako prebiehala ich cesta v šou

14. 11 2022 14:00 | nb
Kryštof a Denisa
Kryštof a Denisa Foto: TV Markíza
Kryštof a Denisa, Zbyněk a Sabina, Martin a Lucia
Kryštof a Denisa, Zbyněk a Sabina, Martin a Lucia
Zbyněk, Sabina, Zorka Hejdová

Ako sa vyvíjal vzťah víťazov Love Islandu?

Denisa a Kryštof našli v Love Islande lásku a celú šou vyhrali. Okrem vzťahu získali aj finančnú výhru, ktorú si rozdelili na polovicu. Ich cesta bola na začiatku komplikovanejšia - Kryštof tvoril pár s Hankou a Denisa so Štefanom. Rýchlo však zistili, že patria k sebe.

V ich vzťahu však bola aj komplikácia, kedy si Denisa nebola istá tým, či nedať šancu bombshellovi Radkovi. Kryštof vtedy prežíval to najhoršie obdobie vo vile. Nakoniec sa však Denisa rozhodla a s Kryštofom boli odvtedy nerozluční.

TIP: Stále sú v šoku: Rozhovor s víťazmi Love Islandu pár minút po vyhlásení výsledkov

Pozrite si najsilnejšie momenty víťazného páru Denisy a Kryštofa. Zbyněk a Sabina toho vo vile tiež veľa prežili, Martin s Luciou zasa dostali druhú šancu na lásku. Pripomeňte si vývoj najobľúbenejších dvojíc v Love Islande:


TIP: David a Natálie po návrate domov prehovorili: Vo vile mali sex!

Love Island nekončí! Ako sa majú naše srdiečka a ako sa im darí vo vzťahoch aj po šou budete môcť sledovať exkluzívne na Voyo! Love Island After štartuje od 18. novembra každý piatok a sobotu.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na