Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Stále sú v šoku: Rozhovor s víťazmi Love Islandu pár minút po vyhlásení výsledkov

14. 11 2022 12:00 | markiza.sk
Zbyněk a Sabina, Denisa a Kryštof, Lucia a Martin
Zbyněk a Sabina, Denisa a Kryštof, Lucia a Martin Foto: TV Markíza
Gabriela, Kryštof a Denisa v Hideaway
Gabriela, Kryštof a Denisa v Hideaway
Kryštof a Denisa v Hideaway

Sem viedli ich kroky tesne po opustení vily.

Šou Love Island už má svojho víťaza! Párom, ktorý získal lásku aj výhru, sa stali Denisa a Kryštof, ktorí vo finále v počte hlasov prekonali Zbyňka so Sabinou aj Martina s Luciou. Slovenský pár sa umiestnil na treťom mieste, ten český na druhom. Každý z nich si však z vily odnáša to najcennejšie - pravú lásku.

Po odchode z vily, kde počas finále nechýbali ani rodiny finalistov, viedli kroky každej dvojice do štúdia Beach Hut, kde absolvovali rozhovor s Gabšou Gašpárovou. Tá ich zastihla ešte v šoku, keďže celý večer bol pre nich ako sen. Ako sa víťazi cítili tesne po vyhlásení výsledkov a čo dvojice plánujú do budúcna?

Sledujte tri rozhovory plné čerstvých emócií:


TIP: David a Natálie po návrate domov prehovorili: Vo vile mali sex!

Love Island nekončí! Ako sa majú naše srdiečka a ako sa im darí vo vzťahoch aj po šou budete môcť sledovať exkluzívne na Voyo! Love Island After štartuje od 18. novembra každý piatok a sobotu.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je Love Island? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na