Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Naty z Love Islandu sa zverila Štefanovi: Vo vile to zatiaľ nikto nevie

22. 09 2022 21:00 | nb
Štefan a Naty sa zbližujú.
Štefan a Naty sa zbližujú. Foto: TV Markíza
Štefan
Naty
David a Naty

Pozrite si jeho reakciu.

V Love Islande po recouplingu vznikli nové páry. Kým niektorí účastníci sa nedobrovoľne rozdelili, iní sú si čoraz bližší. To je prípad Naty a Štefana, ktorí tvoria novú dvojicu.

Sympatie boli obojstranné ešte pred párovaním, no teraz sa to medzi nimi posunulo ďalej. Naty sa totiž rozhodla Štefanovi otvoriť a prehovorila o tom, čo vo vile doteraz nespomenula.

TIP: Prvý recoupling sa skončil šokujúco. Toto sú nové páry

„Chlapci ma nezaujímajú, ja som skôr na mužov, ktorí už vedia, čo chcú. Mám v hlave upratané. Také niečo som hľadala a našla, bola som s ním päť rokov, ale niektoré veci sa nedajú úplne ovplyvniť...,“ začala postupne.

Zo vzťahu, ktorý jej nevyšiel, má Naty syna. „Mám štvorročného chlapčeka, ktorý mi robí radosť. Som rada, že sa zo mňa stala matka, žena. Aj v mladom veku si myslím, že je to veľmi prínosné,“ povedala Štefanovi, ktorý bol síce prekvapený, no zareagoval skvele.

„Povedala som si, že v tejto šou sa chcem viac otvoriť človeku, s ktorým si budeme bližšie a budeme na podobnej vlne,“ vysvetlila Štefanovi, ktorý sa vyjadril, že si jej úprimnosť veľmi váži. Obaja majú podobne nastavené hodnoty a vzťah by chcel rozvíjať ďalej.


Sledujte druhú sériu Love Islandu na Voyo!

TIP: Bozkávačky vo vile. Kto dostal vášnivý „francuzák“?

Upútavka

 
Love Island: NOVÁ SÉRIA - od pondelka, 19. septembra, na Voyo!
Sledujte celé epizody na