Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Noví fešáci z Love Islandu: Spoznajte sexy päticu

15. 09 2022 11:00 | nb
Chalani z Love Islandu
Chalani z Love Islandu Foto: TV Markíza

Ktorý z nich sa vám páči najviac?

Šou Love Island čoskoro štartuje na Voyo a na obrazovkách Markízy a už je známe, kto sú prví piati fešáci z vily. Tí idú nielen hľadať lásku, ale najmä prejaviť svoje rôznorodé osobnosti. Nájdete tu Slovákov aj Čechov, introvertov aj extrovertov, odviazaných aj zásadovejších mužov. Tu je prvá ochutnávka toho, na čo sa môžete tešiť. 

TIP: Na Love Islande budú tieto krásky: Sexy zubárka, realitná maklérka aj misska!

Akí sú David, Jacob, Zbyněk, Štefan a Kryštof?

Kryštof je dobrodruh, no zároveň pokojný a usmievavý svalovec, ktorý od ľudí neočakáva nič zlé. Je s ním sranda a nepotrebuje sa predvádzať, hoci na svoje telo si potrpí. Jacob je barber a je dlhšie single. Na vzťah je pripravený a Love Island je pre neho to pravé miesto.

David je mladý futbalista, ktorého dievčatá milujú, no on nie je typ, ktorý by sa ľahko zaviazal. V minulosti mal vážny vzťah, no veľmi sa sklamal a teraz si drží od vzťahov odstup.

Štefan vie, čo chce a považuje sa za džentlmena. K ženám sa správa úctivo a vie ich rozosmiať aj zabaviť. No a Zbyněk je typ muža, ktorý keď niekam príde, pritiahne pohľady žien. Podarí sa mu to aj na Love Islande?

Na konci článku hlasujte, ktorý z nich sa vám páči najviac!

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na