Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Na Love Islande budú tieto krásky: Sexy zubárka, realitná maklérka aj misska!

15. 09 2022 11:00 | nb
Dievčatá z Love Islandu
Dievčatá z Love Islandu Foto: TV Markíza

Na ktorú z nich ste najviac zvedaví?

Pánska a teraz už aj dámska zostava druhej série Love Islandu je známa. Piati fešáci sa budú zoznamovať so sexy kráskami, ktoré nikoho nenechajú chladným. Dôkladne si ich obzrite na prvých fotkách, ktoré sú len ochutnávkou toho, na čo sa môžete tešiť v šou, ktorú budete môcť sledovať na Voyo.

TIP: Noví fešáci z Love Islandu: Spoznajte sexy päticu

Hanka, Naty, Sára, Denisa a Tina - to je pätica žien na ostrove lásky

Hanka na Love Island absolútne patrí. Modelka a influencerka, ktorá sa angažovala aj v českej súťaži krásy, má s kamerami a vystupovaním pred ľuďmi skúsenosti. Byť pod neustálym sledovaním kamier by pre ňu vo vile nemal byť problém. Naty chce byť všade stredobodom pozornosti. Keď vstúpi do miestnosti, všetky oči sú na nej, no napriek vizáži blond samice nie je namyslená.

Sára je dlhovlasá kráska, z ktorej srší vášeň, sexepíl a má svoje nároky. Hoci je mladučká, má vyspelý prejav a srší energiou. Nebráni sa párty a randeniu, ale pre muža nie je jednoduché u nej uspieť. Denisa môže na prvý pohľad pripomínať víťazku prvej série Love Islandu, Lauru. Aj ona pochádza z malého mesta, je rodinne založená a čo sa týka názorov, drží sa pri zemi.

Tina je dlhoročná fanúšička reality šou a na Love Island si ide splniť svoj sen.

Kliknite na ďalšiu stranu a spoznajte ich lepšie. Hlasujte, ktorá z nich sa vám páči najviac. Anketu nájdete na konci článku.

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na