Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Krachol ďalší vzťah. Priznali, že sa pred rozchodom snažili o dieťa

07. 08 2022 09:00 | nb
Laura Anderson
Laura Anderson Foto: Instagram/lauraanderson1x
Laura Anderson
Dane Bowers, Laura Anderson
Dane Bowers, Laura Anderson

Známa dvojica sa dala dokopy aj vďaka Love Islandu.

Krásna blondínka Laura Anderson z britského Love Islandu a jej o desať rokov starší partner, dídžej a spevák skupiny Another Level, Dane Bower, ohlásili rozchod. Dvojica prvýkrát tvorila pár už v roku 2017, neskôr sa dali dokopy v roku 2021.

Laura sa kvôli svojmu partnerovi presťahovala do Dubaja, kde pôsobí v hudobnom biznise. Po rozchode sa však čoskoro vracia do Británie.

TIP: Sexica z Love Islandu zamilovaná až po uši. Spoznajte jej novú lásku

„Ja a Dane sme išli od seba. Nanešťastie, nie sme pre seba tí praví, no prajem mu len to najlepšie,“ napísala Laura na Instagrame a poďakovala fanúšikom, ktorí im držali palce.

Faktom však je, že pár prekonal aj krízu ešte počas začiatku randenia, kedy Laura po pol roku zistila, že sa Dane stretáva aj s inou ženou. Podľa DailyMail si síce nedali prísľub, že sa budú stretávať len spolu, no Lauru to sklamalo a rozišla sa s ním.

TIP: Tragická nehoda víťaza Love Islandu. Motorkárovi už nedokázali pomôcť

V roku 2021 sa prihlásila do Love Islandu, kde si lásku nenašla. Sklamanie si liečila v Daneovej náruči, z čoho sa vyvinul ich druhý vzťah. Spoločne sa dokonca snažili o dieťa, čo sa im nedarilo, tak podstúpili umelé oplodnenie. Nedočkali sa však ani bábätka, ani svadby, o ktorej verejne hovorili.

Fotky sexy Laury a Dana nájdete v galérii.

Láka vás Love Island? Vyplňte prihlasovací formulár a možno práve vy nájdete lásku v obľúbenej šou!

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na