Love Island cover

VOYO • PO - SO •

Tragická nehoda víťaza Love Islandu. Motorkárovi už nedokázali pomôcť

05. 08 2022 10:00 | nb
Tragická autonehoda
Tragická autonehoda Foto: Youtube/CrimeCast
Kem Cetinay
Kem Cetinay
Kem Cetinay

Riskantná jazda sa skončila tragédiou.

Víťaz britského Love Islandu z roku 2017, Kem Cetinay, zažíva najhoršie obdobie v živote. Za sebou má vážnu autonehodu, kedy sa jeho luxusné terénne vozidlo zrazilo s motorkárom. Ten zrážku neprežil a na mieste zomrel. Kem z nehody vyviazol bez zranení, no hroznou tragédiou je poznačený. Na vine však nebol.

TIP: Pamätáte si na Simonu z Love Islandu? Ostrihala si vlasy a našla chlapa

K nehode došlo v britskom Essexe 4. augusta, o čom informuje portál DailyMail. Všetko malo vidieť šesť svedkov, ktorí opísali, že motorkár v rýchlosti viac ako 90 km/hod predbiehal autá a kľučkoval medzi nimi. V tej rýchlosti sa mu to však vymklo spod kontroly a dostal sa do protismeru, kde čelne narazil do Kemovho auta. Motorkár po náraze letel niekoľko metrov vzduchom a následne dopadol na cestu. Zraneniam na mieste podľahol.

TIP: Tess z Love Islandu zamilovaná až po uši. Ukázala novú lásku

Kem bol podľa svedkov v obrovskom šoku. Zdroj portálu sa vyjadril, že jeho okolie ho považuje za zodpovedného šoféra a ani v tomto prípade jeho vina preukázaná nebola. Jeho agent vyjadril v jeho mene úprimnú sústrasť pozostalým, no médiám oznámil, že sa k situácii nebudú ďalej vyjadrovať.

Upútavka

 
Love Island After - od 18. novembra na Voyo!
Sledujte celé epizody na