Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sexica z Love Islandu zamilovaná až po uši. Spoznajte jej novú lásku

31. 07 2022 10:00 | nb
Tess a Aicha
Tess a Aicha Foto: TV Markíza
Tereza
Tereza
Tereza a Honza

Novinku oznámila nádhernými fotkami. Hovoria za všetko.

Sexy tanečnica Tess Lojkásková z Love Islandu konečne našla svoju lásku. Nie je ňou ani Nathan, s ktorým to v šou nevyšlo, ani Patrik, s ktorým ju chceli vidieť fanúšikovia po šou. Tess sa síce zamilovala, no o chlapa nejde. Zadovážila si totiž domáceho miláčika.

Terezinou novou láskou je sučka menom Kairos. Ide o plemeno československého vlčiaka, ktoré v dospelosti dorastá do veľkých rozmerov a pripomína vlka. Tess na ňu podľa vlastných slov čakala desať rokov a teraz už má svoju lásku doma.

TIP: Gabriela z Love Islandu o rozchode s Pítrom. Povedala to na rovinu

„Vitaj, malinká Kairos. Na deň, kedy mi prišla správa, že si sa narodila, nikdy nezabudnem. Rovnako ako na ten, keď si ťa poveziem domov. Som zamilovaná až po uši,“ napísala v prvom príspevku, na ktorom bola Kairos ešte párdňové šteniatko.

Dnes sa spoločne zžívajú v jednej domácnosti a Tess si bez psíka svoj život už nevie predstaviť. „Vďaka tebe som úplne prítomná v každom okamžiku a čas plynie inak. Mám pocit, akoby to bola už celá večnosť, čo sa máme. Každý deň robíš obrovské pokroky a aj keď je to niekedy náročné, som na teba nesmierne pyšná. Milujem ťa a prisahám, že urobím všetko, čo je v mojich silách, aby si bola šťastná,“ napísala k fotkám, ktoré mapujú Tessino fungovanie s novom členkou domácnosti.

Tess tiež napísala, že si je vedomá toho, aké náročné plemeno si zaobstarala. Študuje si o ňom už roky a práve pre ich špecifickú povahu si ho vybrala.

TIP: Vyhrali Love Island, teraz ohlásili rozchod. Pár si po roku povedal zbohom

Zdroj: Instagram/tess.lojkaskova

Zdroj: Instagram/tess.lojkaskova

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na