Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Krásna Mirka z Love Islandu: Brutálne sexy foto na titulke Playboya

27. 07 2022 10:30 | markiza.sk
Krásna Mirka z Love Islandu: Brutálne sexy foto na titulke Playboya
Krásna Mirka z Love Islandu: Brutálne sexy foto na titulke Playboya Foto: Instagram/ mirka.pikolova
Mirka Pikolová
Mirka
Mirka

Neuveríte, kto je autorom fotografií.

Mirka Pikolová, ktorá hľadala lásku v česko-slovenskej verzii šou Love Island, si momentálne vychutnáva slnečné lúče a more na dovolenke v Egypte. Na svojom Instagrame zverejňuje jednu lepšiu fotku v bikinách ako druhú. Vicemiss súťaže krásy Miss Czech Republic z roku 2019 sa veru má čím pochváliť.

Mirka sa profesionálne venuje tancu, pravidelne cvičí a živú ju aj modeling. Po tvrdej práci sa rozhodla pre oddych pri mori. "Mala som posledný polrok pracovne náročný. Jazdila som na módne prehliadky do Nemecka, účinkovala som v šou Tvoja tvár znie povedome, absolvovala nakrúcanie rôznych reklám. Spolupráce s firmami na Instagrame si tiež vyžadujú veľa času. Ale nesťažujem sa. Milujem svoju prácu a hlavne, že môžem robiť to, čo ma baví a napĺňa," zhrnula modelka.

Zdroj: Instagram/ mirka.pikolova

Počas jej dovolenkovania uzrelo svetlo sveta aj najnovšie číslo českej verzia magazínu Playboy, ktorého titulku aktuálne zdobí. Jemne erotické fotografie pochádzajú z dielne bývalého SuperStaristu a speváka Mira Šmajdu, ktorý sa živí aj fotografovaním.

Výsledné dielo je neskutočne sexy. Toto sa podarilo!

Zdroj: Instagram/ playboyczechrepublic

Zdroj: Instagram/ mirka.pikolova


Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na