Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sexica z Love Islandu opäť v náručí Johnnyho Deppa: Fotografie hovoria za všetko

12. 07 2022 10:45 | markiza.sk
Nikol z Love Islandu
Nikol z Love Islandu Foto: Instagram/nikol_trety
Nikol Treterová sa stretla s Johny Deppom v Prahe
Nikol Treterová sa stretla s Johny Deppom v Prahe
Nikol Treterová sa stretla s Johny Deppom v Prahe

Stretli sa aj pred rokom.

Sexy kráska, ktorá sa objavila v šou Love Island a istý čas tvorila pár aj s Vildom, sa v Prahe stretla s hollywoodskou hviezdou. Johnny Depp mal koncert v stovežatej a po jeho vystúpení sa pár jeho fanúšikom podarilo dostať do jeho šatne. A práve medzi nimi bola aj blondínka so zoznamovacej šou. Nikol a Johnny Depp sa však nestretli prvýkrát!

Dvojica sa zoznámila už minulý rok, kedy bol Johnny hlavným hosťom na festivale v Karlových Varoch. „Bola som vo Varoch s kamarátkami a boli sme v klube, kde sme ho stretli. Chceli sme sa s ním vyfotiť a on nás pozval do izby, pretože na seba nechcel upozorňovať v klube pred všetkými. Rozprávali sme sa, dosť sme si rozumeli, a tak nás ďalší večer pozval na večeru,“ prezradila nám vtedy Nikol. „Je veľmi inšpiratívny a talentovaný. Dokonca nám zahral Jacka Sparrowa, od tej roly to bolo na nerozoznanie. Bol to neuveriteľný zážitok. Spoločne sme takto strávili tri dni. Nič však medzi nami neprebehlo, len sme mu robili spoločnosť. Myslím, že Johnny je osobnosť, ktorá nepotrebuje robiť podobné veci. Veľmi si ho vážim a dúfam, že sa ešte niekedy stretneme,“ vyjadrila sa pred rokom Nikol netušiac, že sa o rok opäť stretnú.

Fotografie Nikol a Johnyho nájdete v galérii.

Nikol a Johny minulý rok:

Zdroj: Instagram/nikol_trety

Chcete aj vy nájsť lásku a spoznať skvelých ľudí? Ukážte sebe aj svetu, čo vo vás je, stačí sa prihlásiť prostredníctvom online formulára a máte jedinečnú šancu zažiariť na Love Islande.

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na