Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Čo fotka, to rozruch: Najprv zmena vizáže, potom tehotenské bruško

22. 06 2022 13:00 | nb
Nikol Treterová (vpravo)
Nikol Treterová (vpravo) Foto: Instagram/nikol_trety
Nikol a Mirka
Mirka a Nikol
Nikol a Mirka

Sexica z Love Islandu pútala pozornosť aj od krku nižšie. Prsiami to tentoraz nebolo.

Sexica z Love Islandu s bujným poprsím a perami ako Angelina Jolie, aj to je Nikol Treterová. Na ostrove lásky sa dala dokopy s Vildom, s ktorým sa však po niekoľkých mesiacoch rozišli.

Nikol sa odvtedy neukázala po boku žiadneho muža, na rozdiel od Viléma, ktorý má blízko k modelke Sylvii. Nový pár sa ukázal aj na verejnosti, kde nechýbali dotyky a bozky priamo pred kamerami.

TIP: Kráska z Love Islandu ukázala nového priateľa. Dokonalá dvojica ako z časopisu

Nikol zverejňuje fotky z dovoleniek a či už je to Dubaj alebo Maldivy, všade je sama. Vyzerá však nadmieru spokojne a dokonca nemá problém ukazovať okrem sexy tela v bikinách aj svoju „nahú“ tvár.

Fotkami, kde je bez umelých mihalníc a úprav vo fotošope, vzbudila veľký rozruch. Pozitívne reakcie sa len sypali a podľa jej fanúšikov takto vyzerá najlepšie. Nikol sa následne vyjadrila, že práve na Maldivách si dala dole umelé mihalnice, ktoré mala tri roky vkuse.

S komentármi sa roztrhlo vrece aj pri fotke v čiernych šatách, kde to na prvý pohľad vyzerá, že Nikol má tehotenské bruško. Ide však len o optický klam, cez plecia má totiž ľadvinku, ktorá jej ultra štíhlu postavu skreslila. Posúďte sami.

Prirodzená Nikol bez úprav v mobilnej aplikácii:

Zdroj: Instagram/nikol_trety

Táto fotka vyvolala špekulácie o tehotenskom brušku:

Zdroj: Instagram/nikol_trety

TIP: Tess z Love Islandu oznámila krásnu správu. S gratuláciami sa roztrhlo vrece

Chcete aj vy nájsť lásku a spoznať skvelých ľudí? Ukážte sebe aj svetu, čo vo vás je, stačí sa prihlásiť prostredníctvom online formulára a máte jedinečnú šancu zažiariť na Love Islande.

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na