Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kráska z Love Islandu s prirodzenými trojkami. Prečo išla na plastiku?

10. 06 2022 14:30 | nb
Viviane
Viviane Foto: Instagram/viviane__kerstin
Viviane, Laura, Aicha, Nikol, Gabriela, Mirka
Viviane s dievčatami
Viviane s ostatnými dievčatami vo vile.

Chcela ešte väčšie prsia, dnes je všetko inak.

Krásna Viviane prišla do vily na Love Island ako bombshell, kedy na chvíľu rozdelila jeden z najsilnejších párov. A hoci sa dlho nezdržala, zanechala veľký dojem a všetci si ju obľúbili nielen pre jej výzor, ale aj pre povahu a humor.

Viviane s odstupom času priznáva, že vo vile začala rozmýšľať nad vylepšením. Tam trávila veľa času s dievčatami, ktoré podstúpili zväčšenie pŕs, čo ju naštartovalo, aby sa o to začala zaujímať.

TIP: Divošky z Love Islandu sa odviazali v erotickej bielizni. Červenali sa úplne všetci

„Odkedy som začala vnímať svoje telo, čo bolo asi v 15 - 16 rokoch, hovorila som, že raz si dám urobiť prsia a Love Island, kde bolo okolo mňa veľa umelých pŕs, ma naštartoval. Od nového roku som o tom začala rozmýšľať, zisťovať podrobnosti a našla som jedného z najlepších plastických chirurgov v krajine. Keď som na konzultácii povedala, že chcem zväčšiť prsia a vyzerať ako Pamela Anderson, naznačil, že to vôbec nepotrebujem,“ hovorí. Napriek prirodzenému poprsiu, aké by jej mohli mnohé ženy závidieť, trvala na operácii.

„Mala som svoju bublinu a vedela som, že to chcem. Absolvovala som všetky predoperačné vyšetrenia, no týždeň pred operáciou som ochorela. Zo dňa na deň ma veľmi rozbolelo hrdlo a mala som horúčku, ale stále som verila, že sa vyliečim. V deň operácie ma mali operovať o siedmej ráno, na kliniku som normálne dorazila, ale povedali, že ma operovať nemôžu, lebo mám v hrdle zápal,“ pokračuje Viviane, ktorá to zobrala ako znamenie.

TIP: Vildove začiatky v šoubiznise. Po jeho boku bola dobre známa blondína

„Pár dni nato som si uvedomila, že to tak asi malo byť, že to bol nejaký varovný prst. Všetci mi hovorili, nech nejdem, že mám krásne prsia a že to nepotrebujem a potom sa stalo toto. Ostávam teda so svojimi prirodzenými prsiami. Nehovorím, že si ich o niekoľko rokov nedám, alebo až po deťoch, ale momentálne som sa rozhodla takto. Stále sa mi umelé prsia páčia, ale viem, že ich ešte nepotrebujem,“ uzavrela kráska.

Zdroj: Instagram/viviane__kerstin

Zdroj: Instagram/viviane__kerstin

Nenechajte si ujsť anglickú verziu šou Love Island už teraz na VOYO.

 

Prihláste sa do ďalšej série šou Love Island TU a nájdite lásku!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na