Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kráska z Love islandu prekvapila priznaním. Bola tehotná

21. 04 2022 15:00 | nb
Anna Valiki
Anna Valiki Foto: Instagram/annavakili_
Anna Vakili so sestrou Mandi
Anna Vakili
Annina sestra Mandi Vakili

Tento príbeh neskončil šťastne.

Love Island je relácia, ktorá žne úspech po celom svete. Svoje verzie majú aj vo Veľkej Británii, Austrálii či Amerike a bývalí účastníci stále napĺňajú stránky bulváru. Rozruch vzbudila aj účastníčka britskej verzie, Anna Vakili.

Krásna dlhovláska, ktorá má dnes 31 rokov, sa verejne priznala, že pred desiatimi rokmi podstúpila interrupciu. Povedala to v podcaste, ktorý má so sestrou Mandi, informuje Daily Mail.

A hoci Anna na svoj skutok hrdá nie je, rozhodla sa o tom verejne hovoriť. Dievčatá a ženy takto varovala pred následkami nechráneného sexu, pretože ona sama si ich pred rokmi neuvedomovala.

TIP: Laura s Martinom prekvapili. Zverejnili fotku s bruškom

Anna prezradila, že jej rodičia zakázali účasť na hodinách sexuálnej výchovy počas strednej školy. Podľa nej bol aj toto problém, keďže nemala potrebné informácie o bezpečnom sexe. V ich rodine bol sex tabuizovanou témou, na čo podľa vlastných slov doplatila.

„Bolo to veľmi nepríjemné, keďže som ako jedna z troch študentov nemala písomný súhlas rodičov a učiteľ ma musel poslať von z triedy,“ povedala. Otvorene sa vyjadrila aj k následkom, aké to o niekoľko rokov neskôr malo.

„Bola som veľmi mladá a nebola som pripravená, tak som podstúpila interrupciu. V tomto veku si nemyslíte, že sa vám to môže stať a ja som mala veľké výčitky svedomia, že som to dopustila. Neviem, čo som si myslela, no rozhodne som nečakala, že po jednom raze otehotniem,“ zverila sa v podcaste s odkazom, aby ženy nepodceňovali bezpečný sex a nemuseli podstúpiť to, čo ona.

Zdroj: Instagram/annavakili_

TIP: Kráska z Love Islandu priznala nový vzťah. Smole v láske je koniec!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na