Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Laura z Love Islandu ostala na Slovensku: „Martin ma vymenil“

30. 03 2022 11:00 | nb
Laura Chrebetová
Laura Chrebetová Foto: TV Markíza
Ivana Gáborík, Sisa KR, Kika Ďurišová, Zuzana Vačková, Laura Chrebetová, Naty Kerny, Tatiana Žideková a Mirka Dobiš alias Fashio
Laura Chrebetová
Laura Chrebetová, Kristína Svarinská a Mirka Dobiš alias Fashion Spy

V rozhovore sa vyjadrila aj k svojmu bývalému.

Laura a Martin vytvorili v Love Islande dvojicu a spoločne sa prebojovali k víťazstvu. Aj mesiace po konci šou sú spolu a funguje im to, dokonca si už vyskúšali aj svadbu, hoci nie skutočnú. Za sebou majú účinkovanie v klipe Barbory Piešovej.

Pár sa teší veľkej popularite a väčšinou sa všade objavujú ruka v ruke, no na štvrtom kole Let's Dance prišla Laura bez neho. Bez okolkov priznala, že Martin ju vymenil!

TIP: Kráska z Love Islandu priznala nový vzťah. Smole v láske je koniec

Krásnej blondínke robila v ten večer spoločnosť sestra Sofia, ktorá študuje v Prahe. V Česku aj na Slovensku sa sestry snažia spolu tráviť veľa času a dokonca v rozhovore priznali, že majú za sebou aj párty. Laura totiž trávi posledné dni doma na Slovensku s najbližšími. „Dávam si od Martina pauzu,“ povedala s humorom.

Sestry so smiechom prezradili, ako vyzerajú ich „žúrky“ a čo sa im prihodilo na tej poslednej. Poriadne sa na tom zabavili a Laura prezradila všeličo na Martina. Čo si užíva bez neho? Sledujte video:


TIP: Michal Kovačič o svadbe. Zaspomínal si na najkrajšiu noc svojho života

Sledujte Let's Dance v nedeľu 3. apríla na Markíze!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na