Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Rozchod páru z Love Islandu. Toto nikto nečakal

15. 03 2022 18:42 | markiza.sk
rozchod.jpg
 

Stojí za rozchodom nevera?

Vilda a Nikol patrili medzi jeden z troch párov, ktoré to v šou Love Island dotiahli až do finále a skutočne sa zdalo, že si dvojica k sebe našla cestu a nebola to len taktika v rámci hry. Niekoľko mesiacov po skončení šou však prichádza šok. Dvojica si dala zbohom. Obaja o tom informovali na sociálnej sieti.

No kým Vilda Nikol poďakoval, v jej príbehoch na Instagrame zaznelo niečo úplne iné. „Ďakujem za všetko. Bohužiaľ, život v realite je náročnejší než vo vile. Rozišli sme sa pred nejakým časom, akurát sme to nikomu nepovedali. Niky, ďakujem,“ napísal Vilém, ktorý aktuálne tancuje s herečkou Zuzanou Kubovčíkovou Šebovou v Let's Dance.

POZRITE SI AJ: VILDA SA SO ZUZKOU NEPÁRA, BONZOL NA ŇU JEJ ZLOZVYK

Zdroj: Instagram/vildasir

Nikol rozchod potvrdila, ale prišla s odlišnou verziou. Dokonca naznačovala aj dôvod rozchodu, vraj o tom vedia ľudia z Bratislavy. „Na Love Islande to bolo strašne krásne, ale tou poslednou skúškou je, keď prídete domov a dostanete do ruky mobil, ktorou sme úplne, alebo skôr Vilda, ňou neprešiel. Začal hovoriť, že sme spolu boli len naoko a bolo to kvôli šou, o čom sa ja nevedela. Každý deň mi chodia správy od dievčat, že im píše a posielajú mi videá, kde je Vilda,“ povedala Nikol s plačom a poprosila ich, aby jej už nič neposielali a zdôraznila, že s ním už nechce nič mať.

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na