Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sexy Tess s provokáciami neprestáva. Po fotke hore bez odhodila tentoraz nohavičky

14. 01 2022 09:00 | nb
Tess Lojkásková (1).jpg
 
Tess a Nathan
Tess a Vlastík
Patrik a Tess

Popisom k fotke prekvapila, takýto text by ste nečakali.

Sexy tanečnica a choreografka Tess Lojkásková z Love Islandu je plná prekvapení. Po tom, ako jej vo vile nevyšiel vzťah s Nathanom a ochladlo to medzi nimi aj v reálnom živote, fanúšikovia dúfali, že sa dá dokopy s fešákom Patrikom. Po jeho boku doslova žiarila.

To sa však nestalo a Tess prekvapila, keď strávila Silvestra s Gabrieliným expriateľom Vlastom. Dvojica zverejnila zo spoločných chvíľ odvážnu fotku, ktorá veľa priestoru fantázii nenechala - Tess hore bez len v tango nohavičkách leží na Vlastovej potetovanej hrudi.

S provokatívnymi fotkami však nie je koniec a Tess odvaha nechýba. Na svojom konte na Instagrame najnovšie zverejnila záber, na ktorom je pre zmenu dole bez. Tentoraz ide o decentnú umeleckú fotku, ktorú sprevádza silný odkaz.

TIP: Expriateľ Gabriely z Love Islandu prelomil mlčanie: „Stále sme sa nerozišli“

„Je niečo oveľa viac sexy ako pekné krivky, veľké svaly alebo opálené telo. Je to charakter. Spôsob, akým uvažuješ, štýl, akým konáš s ľuďmi, pohľad, ktorým vidíš svet okolo seba. Je to jedinečnosť a autentickosť, to je pre mňa naozaj sexy. Charakter ťa na rozdiel od pekného tela alebo tváričky nikdy neomrzí a bude ťa priťahovať aj po desiatich rokoch rovnako ako na začiatku,“ napísala Tess a viacero ľudí z vily s ňou v komentároch súhlasilo.

Zdroj: Instagram/tess.lojkaskova

TIP: Gabriela z Love Islandu o boji s anorexiou. Schudla na 40 kíl

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na