Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Gabriela z Love Islandu o boji s anorexiou. Schudla na 40 kíl

12. 01 2022 10:30 | nb
Gabriela Gášpárová
Gabriela Gášpárová Foto: Instagram/gabrielagasparova
Gabriela
Gabriela
Gabriela

Prehovorila o mentálnej chorobe aj o tom, prečo si dala silikóny, keď mala prirodzené „štvorky“.

Krásna Gabriela Gášpárová z Love Islandu padla do oka viacerým mužom vo vile. Väčšina z nových bombshellov si chcela vybrať práve ju, no jej sa podarilo zotrvať v páre s modelom Pítrom. Zamilovali sa a ich vzťah po skončení súťaže postúpil na vyšší level.

Dvojica nedávno poskytla rozhovor pre super.cz, kde sa novinárka spýtala Gabriely na jej problémy s poruchou príjmu potravy. Gabča totiž v mladučkom veku bojovala s anorexiou. Váhové výkyvy sa v priebehu rokov podpísali aj na jej poprsí. Modelka vysvetlila, že práve preto si dala ho následne nechala chirurgicky upraviť.

TIP: Tess z Love Islandu šokovala. Hore bez v objatí s Gabčiným ex!

„Mala som svoje veľké prsia, štvorky. Ale tým, že som mala váhové extrémy, tak tie prsia síce mali stále rovnakú veľkosť, ale neboli už také. Ja som z toho mala komplexy. Teraz nemám inú veľkosť, ae išlo o ten tvar. Chcela som ich pre svoje sebavedomie,“ povedala.

„Keď som mala 14-15 tak som riešila anorexiu, mala som tak 40 kíl. Keď som sa z toho dostávala, tak som extrémne pribrala. Potom som začala zdravo chudnúť a teraz vyzerám takto. Momentálne sa cítim v pohode, nič mi nechýba, nemám žiadne depresie, dala som sa do pohody,“ priznala Gabriela. Čo bolo spúšťačom choroby?

TIP: Gabča ukázala desivé fotky po nehode. Dôvod, prečo musela ísť krásna tvár pod nôž

„Modeling ako taký za to nemohol, mohla za to moja hlava. Vedela som, že mám prácu a stále som chudla, chcela som byť perfektná a prestala som jesť. Začala som mať veľké zdravotné problémy, nemala som energiu, náladu, prichádzala som o priateľov, pomaly aj o rodinu, až som si to sama uvedomila. Kým si to človek sám neuvedomí, tak s tým okolie nič neurobí,“ vysvetlila úprimne.

A hoci o anorexii sa hovorí, že je nevyliečiteľná choroba a môže sa vrátiť, Gabča to má v hlave upratané. Dnes svoju postavu nerieši a snaží sa jesť zdravo, hýbať sa a mať režim. „Už sa nedostávam do fáz, kedy si poviem, že nebudem jesť, ale idem si zašportovať, proste pre seba urobím niečo, aby som sa cítila lepšie,“ dodala s priznaním, že občas ju prepadne nespokojnosť so svojou postavou, ale našťastie rýchlo zaženie negatívne myšlienky.

TIP: Laura z Love Islandu pred rokmi: Hnedovláska bez silikónov

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na