Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tess z Love Islandu šokovala. Hore bez v objatí s Gabčiným ex!

10. 01 2022 12:30 | nb
Tess Lojkásková
Tess Lojkásková Foto: TV Markíza
Tess a Aicha
Tess
Tess a Vlastík

Tak toto Gabriela predýcha len ťažko!

Kráska Gabriela z Love Islandu tvorí šťastný pár s modelom Petrom Havránkom, s ktorým to dotiahli až na druhé miesto vo finále. Výhru síce nezískali, no okamžite spolu začali bývať a ich vzťah pôsobí idylicky.

Faktom však je, že Gabča podľa všetkého nemala uzavretú minulosť. Aspoň to tvrdí jej expriateľ Vlastimil, ktorý poskytol pre markiza.sk exkluzívne vyjadrenie. V ňom jasne povedal, že dvojica sa nikdy oficiálne nerozišla a že Gabriela išla do vily ako zadaná s cieľom zviditeľniť sa, nie hľadať vzťah.

TIP: O Gabčinom talente ste doteraz netušili. Video, ktoré vás zaručene dojme

Faktom je, že napriek Vlasíkovmu sklamaniu z dnes už expriateľky sa nechal počuť, že do jeho života vstúpila žena menom Ivanna. Kto by čakal, že sa úspešný podnikateľ ukáže práve s neznámou kráskou, je na omyle.

Vlasto všetkých prekvapil, keď zverejnil fotky s Tess! Účastníčka Love Islandu, ktorej to nevyšlo s Nathanom, za ním dlho nesmútila. Silvester strávila práve s Vlastom na horách a obaja sa pochválili fotkami z príjemných chvíľ. Kým Tess v príbehoch na Instagrame pripravovala svojej známosti raňajky, on pritvrdil a zverejnil fotku, na ktorej na ňom Tess leží hore bez len v miniatúrnych nohavičkách.

Pikantnú fotku nájdete v galérii.

TIP: Mirka z Love Islandu priznala vzťah so známym českým spevákom

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na