Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kráska z vily prekvapila odvahou. Sexy fotka hore bez!

22. 12 2021 12:30 | nb
Naomi a Aicha
Naomi a Aicha Foto: TV Markíza
Naomi, Gabriela, Mirka, Sam
Naomi a Aicha
Naomi s rodičmi

V Love Islande ste ju takto nemali šancu vidieť.

Naomi Adachi z Love Islandu je akčná a veselá kopa a s tým sa aj do zamilovanej šou prihlásila. Chcela skúsiť šťastie v láske, no keď sa to nepodarilo, sklamaná nebola. Našla si nových priateľov a najmä toho najlepšieho, Sama. Ten sa do budúcna nebráni ani vzťahu.

Netuctová kráska, ktorú živí moderovanie a má aj netradičné záľuby ako hranie hier, hovorí, že je v niektorých veciach skôr taký „chalan“. Aj vo vile spomenula, že by sa chcela od dievčat naučiť byť ženskejšia. V priebehu šou si však rýchlo uvedomila, že sa má rada taká aká je. Vo vile našla podľa vlastných slov hlavne lásku sama k sebe.

TIP: Laura z Love Islandu pred rokmi. Hnedovláska bez silikónov

Krásna polovičná Japonka sa živí hlavne moderovaním a fanúšikov na Instagrame zásobuje príbehmi z každodenného života. Často ukazuje aj rodičov, ktorí majú krásny vzťah a sú pre ňu vzorom. Jej mamina je blondína z Čiech, otec Japonec si dokonca zahral vo filme s Deppom!

Naomi však aktuálne prekvapila príspevkom, na aký u nej nie sú sledovatelia zvyknutí. Zverejnila sexy čiernobiely záber, na ktorom je hore bez. „Na tejto fotke si prídem ako žltá verzia Lociky. Viete, tej princeznej, čo mala také dlhé vlasy, že ich hádzala dole z veže,“ okomentovala Naomi fotku od fotografky Alexandry Hraškovej.

Zdroj: Instagram/naoleo

TIP: Nathan sa ukázal úplne nahý. Vyzliekol sa na verejnosti!

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO v piatok 24. decembra a v sobotu 25. decembra!