Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Gabča ukázala desivé fotky po nehode. Dôvod, prečo musela ísť krásna tvár pod nôž

12. 12 2021 14:30 | markiza.sk
Gabriela
Gabriela Foto: Instagram/gabrielagasparova
Gabriela a Pítr na rande
Gabriela a Pítr na rande
Gabriela a Pítr

Gabriela z Love Islandu priznala silikóny aj nedobrovoľný zásah na tvári.

Gabča z Love Islandu je nádherná žena, o ktorú mali záujem mnohí noví bombshellovia vo vile. Aj ona prišla do vily ako bombshell a vybrala si Pítra, s ktorým to síce nebola láska na prvý pohľad, no určite na ten druhý. Dvojica sa zamilovana a aj po konci šou tvoria vzťah, spoznávajú svoje rodiny a najmä, bývajú spolu v Prahe.

Gabriela dostáva na svojich sociálnych sieťach veľa otázok a nmohé sa týkajú práve jej prirodzenosti. Vo videu, kde mala 15 rokov a súťažila o titul lokálnej kráľovnej krásy, je vidno, že aj ako tínedžerka vyzerala tvári rovnako ako dnes. Predsalen však išla pod nôž.

TIP: Nathan z Love Islandu na kastingu SuperStar: Porota ho nešetrila

„Čo sa týka plastík a estetických úprav, mám umelé len prsia. Dala som si ich robiť v decembri minulý rok. Inak nič iné nemám, všetko je moje a prirodzené,“ odpovedala. Ľudia sa okrem jej poprsia veľa pýtali aj na pery a nos.

„Pery má tiež svoje, nemám ich urobené a prosím vás, naozaj vám neklamem, že nos urobený nemám. Bohužiaľ sa mi v 17 rokoch stala nehoda, kedy ma náš pes kusol do tváre a ten zákrok bol proste nutný. Mám aj neviditeľné jazvičky. Mohlo to na vás pôsobiť, že som bola na plastickej operácii, ale to naozaj nebolo z estetických dôvodov,“ zverila sa Gabča.

Fotky Gabriely po útoku psa nájdete v galérii.

TIP: Sexy ako nikdy predtým: Viviane vyvolala ošiaľ fotkou v priehľadnej bielizni

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!

 

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na