Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sexy ako nikdy predtým: Viviane vyvolala ošiaľ fotkou v priehľadnej bielizni

10. 12 2021 13:00 | nb
Viviane
Viviane Foto: Instagram/viviane__kerstin
Viviane
Viviane
Martin s Laurou, Mirka a Viviane

Po Love Islande ju čakajú zásadné zmeny. Vyjadrila sa aj k Nathanovi, ktorému padla do oka.

Modelka Viviane z Love Islandu, ktorá bola aj v súťaži krásy, si napriek svojej kráse a sympatickej povahe v šou svoju lásku nenašla. Na Kanárskych ostrovoch dlho nepobudla, no získala nových kamošov a skúsenosti. Po návrate domov sa však začala realita a Viviane sa rozhodla vyťažiť z nej maximum.

Okrem toho, že ju živí modeling a Instagram, sa kráska začala zamýšľať nad budúcnosťou a pracuje na sebe. Cieľ je jasný: „Odkedy som sa vrátila, zmenilo sa pár vecí. Začala som na sebe viac makať, či už čo sa týka postavy, začala som znova cviciť, možno menej jem, ale sladkému stále neviem odolať,“ smeje sa Viviane. Prezradila aj to, že sa chce prihlásiť na vysokú školu a študovať dentálnu hygienu, no vyžaduje to veľa zanietenia a času na učenie. Je to jej veľkým snom, no na zozname má aj ďalšie zásadné kroky v živote.

Viviane sa vyjadrila aj k Nathanovi, ktorý v rozhovore prezradil, že práve ona je spomedzi dievčat vo vile najviac jeho typom ženy.

TIP: Tess z Love Islandu po boku muža. Znova žiari šťastím

„Predtým ako som išla do vily, som rozmýšľala, koho si vyberiem. Mala som v hlave dve mená a jeden z nich bol Nathan, lebo som vedela, že je už sám. Ako sa blížil môj odchod na Kanárske, zistila som, že vypadol. Neskôr sme si aj párkrát písali a dokonca sme mali možnosť sa aj vidieť na jednom natáčaní. Myslím, že ako kamaráti sme si sadli, veľa sme pokecali a bolo to príjemné. Verím, že sa ešte uvidíme,“ dodala.

Odvážnu fotku Viviane v sexy bielizni nájdete v galérii. Ošiaľ vyvolala aj zábermi v čiernej podprsenke:

Zdroj: Instagram/viviane__kerstin

TIP: Pítr, si to ty? Modela z Love Islandu zaručene nespoznáte

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!

 

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na