Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Naominu mamu museli počas Love Islandu utešovať. Toto ju veľmi zamrzelo

06. 12 2021 16:00 | nb
Naomi
Naomi Foto: TV Markíza
Naomi a Honza
Aicha, Naomi
Naomi s rodičmi

Ani Naomi sa to nepočúvalo ľahko.

Exotická Naomi z Love Islandu si na ostrove lásky síce nenašla frajera, no našla nových kamarátov a najmä toho najlepšieho, Sama. Fanúšikovia by chceli, aby sa dali dokopy a oni sa tomu už nebránia. Sam dokonca povedal, že je pripravený na vážny vzťah. Tento vzťah by sa pozdával aj Naominým rodičom.

Tesne po tom, ako Naomi nastúpila do vily a stala sa súčasťou reality šou, však jej rodičia veľa pokoja nemali. Na svedomí to mali hejteri na sociálnych sieťach.

„Prvý týždeň ma teda museli celkom utešovať, lebo tie komentáre neboli veľmi pekné. Áno, odstávajúce uši máš, aj krivé zuby. Ale to bolo takým štýlom, že ja by som to ani nevyslovila nahlas,“ povedala Naomina mama Radana.

TIP: Naomi z Love Islandu neveria, že toto je jej mama. Jej otec si zahral po boku Deppa!

Počas návštevy rodičov v rodnom Liberci sa s nimi Naomi rozprávala aj o kritike, ktorá sa však rýchlo premenila na presný opak. Večne usmiata a pozitívna Naomi je dnes obľúbenkyňou fanúšikov Love Islandu.

„Viac by ma mrzelo, keby niekto napísal, že mám hnusný charakter než uši. Tie mám rada a nemenila by som ich,“ hovorí Naomi a jej mama so smiechom dodáva, že krivé zuby majú v rodine.

A čo hovoria rodičia na Sama? Ten sa im pozdáva a maminu dokonca mrzí, že sa z toho nevyvinulo niečo viac. Vraj keby išla na Love Island, vybrala by si tiež jeho. Sledujte ukážku:TIP: Gabča sa odviazala. Na fotke s Pítrom hore bez

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!