Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tess z Love Islandu po boku muža. Znova žiari šťastím

04. 12 2021 13:00 | nb
Tess v Love Island After
Tess v Love Island After Foto: TV Markíza
Aicha, Tess, Mishala
Tess a Patrik
Tess a Patrik

Táto dvojica sa k sebe perfektne hodí.

Tanečnica a choreografka Tereza z Love Islandu je jednou z kontroverznejších účastníkov šou, hoci nie zámerne. Začala v páre s Nathanom a ako súčasť dvojice aj vypadla. Namiesto šťastného konca ju čakalo sklamanie a sama priznáva, že podľahla tlaku ľudí vo vile. Niektorí totiž začali šíriť, že jej city k Nathanovi sú neúprimné a to bol začiatok konca.

Po odchode z Kanárskych ostrovov sa Tess doma v Čechách musela aklimatizovať. Poskytla rozhovor, kde sa vyjadrila, že dúfa v stretnutie s Nathanom. Na tom sa však dvojica nedohodla. Po dlhých týždňoch sa konečne stretli, no išlo o povinnosť v rámci nakrúcania a podľa Tereziných slov to dopadlo oveľa horšie, než čakala.

TIP: Nathan prekvapil, koho by si vybral miesto Tess. Padli dve mená, ktoré vás zaskočia

V epizóde Love Island After, ktorá je tentoraz o Tess, to však vyzerá, že niekto tu predsa len bude. Opäť sa totiž stretla s Patrikom, s ktorým sa vo vile videli len pár minút na speed datingu. Už vtedy sa jej páčil a po návrate domov sa videli, čím vyvolali senzáciu. Podľa fanúšikov sa Patrik hodí k Tess viac než Nathan - a toto si myslí dokonca aj sám Nathan.

Druhé stretnutie s Patrikom už prebiehalo pred kamerami a dvojica si ho veľmi užívala. Patrik sa neustále usmieval, Tess žiarila a zabavili sa nielen vo dvojici, ale aj v spoločnosti Mishaly a Aichy.

Ako presne ich originálne rande prebiehalo a čo sa stalo potom? Všetko uvidíte v aktuálnej epizóde Love Island After na VOYO!

TIP: Gabriela a Pítr nestrácali čas. Dva týždne po Love Islande oznámili veľký krok

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!

 

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na