Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tess sa konečne stretla s Nathanom. Bolo to oveľa horšie, než čakala

03. 12 2021 14:00 | nb
Tess
Tess Foto: Instagram/tess_lojkaskova
Tereza
Tereza
Tereza

Tess nahrala vyjadrenie k Nathanovi. Vysvetlila v ňom všetko, dúfa, že bolo posledné.

Tess a Nathan tvorili vo vile pár a zdalo sa, že boli počiatočnými favoritmi. Napriek idylickým prvým dňom z vily neodchádzali ako pár, práve naopak. Najprv vypadla Tess, niekoľko dní neskôr aj Nathan, no aj keď už boli obaja vonku, boli z nich razom cudzí ľudia.

V rozhovore pre markiza.sk sa Tess pred časom vyjadrila, že keď Nathan vypadol, chcela sa s ním stretnúť v súkromí, aby si všetko vysvetlili. Ich vzťah výrazne narušili klebety o tom, že lásku len predstierajú, či skôr, že Tess to hrá. Po opustení vily sa Nathan odmlčal a nestretli sa, čo Tess sklamalo. Teraz sa však konečne videli a ona nahrala vyjadrenie, o ktorom dúfa, že je už posledné. Rada by túto kapitolu uzavrela.

TIP: Nathan prekvapil, koho by si vybral miesto Tess. Padli dve mená, ktoré vás zaskočia

Aj po zverejnení rozhovoru s Nathanom, kde sa vyjadril, prečo s Tess už byť nechce, ju fanúšikovia zahŕňali otázkami, čo sa vlastne stalo. Nechýbali ani negatívne komentáre na Nathana a najmä očakávania, kedy sa konečne osobne stretnú. Tess prezradila, že k tomu už konečne došlo. Nebolo to však z Nathanovej vôle, ale pre nakrúcanie, takže spolu museli stráviť čas a aj sa porozprávali.

„Včera sme sa videli, nie z dôvodu, že by chcel, ale preto, že sme museli. Prvýkrát od tej doby sme sa porozprávali a bolo to teda oveľa horšie, než som čakala. Ten človek, ktorého som poznala vo vile, bol pre mňa neuveriteľný. Vedomý, citlivý, pozorný, zábavný, bol to skvelý človek, do ktorého som sa tam zaľúbila. Ale ten človek, ktorého som videla včera, to nebol. Vôbec som ho nespoznávala, stála som tam oproti niekomu úplne inému, kto sa mi nechcel ani pozrieť do očí, nechcel so mnou hovoriť a riešiť to. Prišlo mi to také slabošské, detinské. Nemyslím to v zlom, nechcem naňho útočiť, hovorím svoje pocity. Nedopadlo to najlepšie, sklamalo ma to. Dúfala som, že si to vyjasníme. Nie je to o tom, že som myslela, že sa k sebe vrátime. Skôr som to brala tak, že teraz máme možnosť spoznať sa v reálnom živote. Ja som to nechcela zahodiť, chcela som ho spoznať, aj keď len ako kamoša. Vo vile sme si boli tak veľmi blízki, aspoň mne to tak pripadalo, takže som myslela, že nejaká forma vzťahu bude pokračovať Alebo aspoň, že si to vysvetlíme,“ hovorí Tess v svojej spovedi.

Dodala aj to, že momentálne je to pre ňu uzavretá kapitola a aj keď sa Nathan o nej nevyjadruje pekne, chcela by si uchovať ten obrázok o ňom, ktorý mala vo vile: „Myslím, že si takéto zaobchádzanie nezaslúžim. Ale rada som ho videla, aj keď to bol niektor iný. Prajem mu len to najlepšie.“

TIP: Gabriela a Pítr nestrácali čas. Dva týždne po Love Islande oznámili veľký krok

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!

 

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na