Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Medzi Naomi a Samom to po Love Islande začalo iskriť. Vzťahu sa už nebránia

03. 12 2021 16:00 | nb
Sam a Naomi
Sam a Naomi Foto: Instagram/naoleo
Naomi
Sam a Naomi v Love Island After
Naomini rodičia

Aj rodičom Naomi sa Sam páči. Jedna vec ich však mimoriadne znepokojila.

Naomi prišla do Love Islandu ako jedna z posledných bombshells a hoci tam nenašla lásku, bola s tým vyrovnaná a na celú situáciu pozerala pozitívne. Hoci sa mohlo zdať, že by jej to klapalo s Honzom, z istých dôvodov si ho nevybrala. Vo vile však získala množstvo nových kamarátov a najmä, jedného najlepšieho - Sama.

Naomi je polovičná Japonka, ktorú živí moderovanie, má rada počítačové hry, skejtuje a priťahujú ju starší vysokí muži. Na prvý pohľad nemá veľa spoločného s rovnako vysokým mladším svalnatým blondiakom zo Slovenska. Postupne si však k sebe našli cestu.

TIP: Nathan prekvapil, koho by si vybral namiesto Tess. Padli dve mená, ktoré vás zaskočia

Pozrite si ukážku z Love Island After, kde Naomi ukázala rodičov. Ich krásny vzťah je pre ňu vzorom, aj preto je podľa vlastných slov tak dlho single. Príbeh tejto lásky je takmer ako z románu.

V Love Island After strávila čas aj s dvojčatami. Medzi Naomi a Samom to aj podľa jeho brata Dana začalo iskriť. Naomi sa vyjadrila, že je jej veľmi fajn a vzťah nechajú, aby sa do budúcnosti vyvíjal. Sam bol ešte optimistickejší a vyjadril sa, že by si už vedel predstaviť vzťah a do budúcna aj svadbu. Možno práve s Naomi!


KVÍZ: Ako dobre poznáte šou Love Island?

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!