Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Honza chcel po vypadnutí pozvať Naomi na rande. Jej reakcia ho nepoteší

25. 11 2021 15:00 | nb
Naomi medzi Honzom a Samom
Naomi medzi Honzom a Samom Foto: TV Markíza
Naomi a Sam
Naomi a Sam
Nikol a Vilda, Naomi a Sam

Naomi vyjadrila svoj postoj k Honzovi. Chodí teraz so Samom?

Exotická kráska Naomi bola jednou z bombshells v šou Love Island a napriek tomu, že svoju lásku vo vile nestretla, udržala sa tam celkom dlho. Po boku Sama vypadla niekoľko dní pred finále, no účasť v šou neľutuje, práve naopak. Naomi tvrdí, že lásku vo vile predsalen našla - naučila sa totiž mať rada samu seba.

Ešte počas šou to chvíľami vyzeralo, že Naomi sa páči Honza. Fyzicky ju vysoký modrooký svalovec síce zaujal, no pár tvoril s Aichou. Po Aichinom odchode to vyzeralo, že by sa medzi ním a Naomi mohlo niečo udiať, no Naomi si nakoniec opäť do páru vybrala Sama.

TIP: Ľudia neveria, že je toto je mama Naomi z Love Islandu. Jej otec si zahral s Deppom

Honza sa po svojom vypadnutí vyjadril, že s Aichou je to už preňho ukončené a Mirka sa mu páči, no do kina by najradšej pozval práve Naomi. Tá sa ešte na Kanárskych ostrovoch vyjadrila, že by to Aichi nikdy neurobila. K otázkam na Honzu aj Sama, ktoré Naomi dostáva denne, sa vyjadrila aj vo svojom najnovšom vlogu.

„Aj keby som bola zamilovaná do Honzu, bolo by fér, aby si to on s Aichou vysvetlili mimo vily, aby mali čistý štít. Ja som však do Honzu nebola zamilovaná, nebolo to tam mentálne. To, že sa mi páčil fyzicky na prvý pohľad, je jedna vec, ale tá iskra tam nebola, takže nemalo zmysel niečo skúšať. Neskúsila som to s Honzom z rešpektu k Aichi a pretože Honza nie je psychicky a mentálne môj typ. Chcela som byť so Samom a užívať si to do poslednej chvíle, aj keď som vedela, že to bude mať vo vile kratšie trvanie. Ale radsej kvalitne strávený čas ako sa s niekým trápiť. Takže preto som si nevybrala Honzu,“ vyjadrila sa Naomi vo videu.

Pre markiza.sk sa Naomi následne vyjadrila k Honzovmu pôvodnému úmyslu pozvať ju na rande. „O tom som vôbec netušila. Neozval sa mi, ani mi nenapísal, takže v kontakte nie sme. Hovorila som ale s jeho sestrou a sesternicou a sú to skvelé dievčatá. Rada by som ho videla, zaujímalo by ma, ako sa má a aký je jeho návrat do reality,“ vyjadrila sa Naomi k Honzovi. Jej názor naňho sa nezmenil. Potvrdila aj to, že so Samom spolu nechodia, ale radi spolu trávia čas a sú stále najlepšími kamarátmi.

TIP: Exkluzívny rozhovor s Nathanom: Priznal, prečo po Love Islande už nechce Terezu

Sledujte Love Island Austrália od pondelka do štvrtka a reláciu Love Island After každý piatok a sobotu na VOYO!

 

TIP: Najhorší moment dvojice z Love Islandu. Gabriela preplakala celý deň