Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nathan prekvapil, koho by si vybral namiesto Tess. Padli dve mená, ktoré vás zaskočia

03. 12 2021 09:00 | nb
Nathan
Nathan Foto: TV Markíza
Nathan
Nathan
Nathan

V rozhovore priznal, prečo to s nimi neskúsil a vyjadril sa aj k svojmu súkromiu pred šou.

Nathan z Love Islandu bol najprv favoritom súťaže, potom sa všetko zrútilo ako domček z karát. Vzťah s Tess začal rýchlo a krásne, no rovnako rýchlo sa to medzi nimi pokazilo. Nathan poskytol markiza.sk exkluzívny rozhovor, v ktorom vysvetlil, prečo to po šou už nechcel s Tess skúsiť a necítil sa ani na osobné stretnutie.

V pokračovaní rozhovoru sa vyjadril nielen k Tereze, ale najmä k ostatným dievčatám z vily. Spätne si uvedomuje, že mu bola sympatická aj iná kráska, ktorú si najprv plánoval vybrať. Zo spolupatričnosti voči kolegovi to však neurobil.

KVÍZ: Ako dobre poznáte šou Love Island?

Nathan zhodnotil všetky dievčatá, s ktorými mal niečo spoločné, či už počas Terezinej prítomnosti, alebo po jej vypadnutí. Prekvapil aj tým, že ho zaujala aj jedna z ostrovaniek, ktorú už osobne nestihol spoznať. Tá je údajne po vizuálnej stránke najviac jeho typ.

Otvorene sa vyjadril aj k svojmu súkromiu pred šou. Prečo v jeho vzťahoch robí neplechu ženská žiarlivosť a aké atribúty by mala spĺňať jeho frajerka? Nathan v tom má jasno, na vzťah s ním však treba veľa sebavedomia!

Sledujte video:


TIP: Gabriela a Pítr nestrácali čas. Dva týždne po Love Islande oznámili veľký krok

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!

 

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na