Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na obzore: Dvaja účinkujúci sa po vypadnutí z Love Islandu zblížili

26. 11 2021 09:30 | nb
Aicha, Tess, Markéta
Aicha, Tess, Markéta Foto: TV Markíza

Vo vile sa nestretli, no cestu k sebe si našli aj tak.

Love Island je šou, kde finančnú výhru získa len jeden pár, toho pravého si môže nájsť každý z vily. Hoci nie každá spárovaná dvojica spolu vydržala, vzniklo tu niekoľko spokojných vzťahov. A vyzerá to tak, že jeden vzniká aj po skončení šou!

Modelka a študentka práva Markéta si získala divákov nielen svojím výzorom, ale aj láskou, ktorá u nej vzbĺkla doslova v priebehu chvíľky. Markéta sa totiž zamilovala do Pítra a tak rýchlo, ako našla lásku, prišlo aj sklamanie. Kráska vypadla ako prvá zo šou po príchode bombshell Gabriely, ktorá si Pítra vybrala.

TIP: Exkluzívny rozhovor s Nathanom: Priznal, prečo po Love Islande už nechce Terezu

Pítr s Gabčou to spolu dotiahli až na druhé miesto vo finále, ale ani Markéta už nie je smutná. Po opustení vily musela vstrebať sklamanie, no spontánne sa skontaktovala s ďalším ostrovanom. Hoci vo vile sa nestretli, po vypadnutí si napísali a zafungovalo to.

Markéta sa so svojimi rastúcimi sympatiami zverila Tess a Mishale v Love Island After. S mužom z ostrova je v kontakte už dlhšie, no zatiaľ sa nestretli. Dievčatá skoro odpadli, keď im prezradila, o koho ide! Sledujte ukážku:


TIP: Honza chcel po vypadnutí pozvať Naomi na rande. Jej reakcia ho nepoteší

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!

 

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na