Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Zbabelec Honza: Aicha má naňho ťažké srdce, po vypadnutí nedodržal dohodu

19. 11 2021 10:30 | nb
Honza a Aicha počas Love Islandu
Honza a Aicha počas Love Islandu Foto: TV Markíza
Aicha
Aicha v Teleráne
Aicha s Kvetkou a Tomášom v Teleráne

Toto je nový level rozchodu. Aicha reaguje.

Aicha a Honza tvorili vo vile pár a napriek problémom, ktoré mali, sa zdalo, že majú vôľu na vzťahu pracovať. Všetko sa však zmenilo, keď Aicha vypadla. Honza utvoril pár s Mirkou a vysvitlo, že sa mu celú dobu páčila. Chcel však byť lojálny k Aichi, hoci sympatie k Mirke tam od začiatku boli. Okrem nej ho zaujala aj Naomi.

TIP: Naomi po vypadnutí priznala, prečo už nechcela Honzu. Jedna vec jej prišla zvrátená

Aicha zrejme o sympatiách Honzu k Naomi vedela a po tom, ako opustila vilu, sa k tomu vyjadrila. Tvrdí, že Honza s ňou chcel vytvoriť dvojicu, ale Naomi ho napriek počiatočným sympatiám už nechcela.

Honza je aktuálne už nejaký čas doma v Česku a venuje sa povinnostiam. Pracuje, chodí do posilňovne a venuje sa synovi. Veľa vecí zverejňuje na svojom instagramovom profile, mobil však nevyužil na to, aby kontaktoval Aichu. Tá sa vo svojom videu vyjadrila k Honzovej ignorácii.

TIP: Aicha radikálne zmenila imidž. Copíkom je koniec, takto by ste ju nespoznali!

„Čakala som dlho a dúfala som, že sa mi naozaj ozve a že to bude chcieť so mnou vyriešiť. Aspoňže sa stretneme a budem sa ho môcť opýtať na otázky. Že sa mi pozrie do očí. Vážne som dúfala, že to tak bude, ale čakať ďalej je zbytočné. Jednoducho sa mi neozval a neviem, ako budú vyzerať naše stretávky. Samozrejme, že mám naňho ťažké srdce, ale chcem s ním doriešiť tieto veci, chcem to mať uzatvorené. Nech mi povie - rozmyslel som si to, nefílujem to, čokoľvek. Čakala som, že sa mi ozve, že aspoň niečo, ale ja vlastne neviem, čo s ním je. A už má ten telefón niekoľko dní, takže čakať od neho nejakú odpoveď je úplne zbytočné. Už som sa naladila na ten mód, že je to uzavreté. Keď sa on nechce stretnúť... Ja som sa vyjadrila, že sa s ním ešte chcem stretnúť a prebrať to naživo bez kamier. On to asi nechce. On mi v podstate cez telku oznámil, že ma nechce, čo chápem, pretože sme veľmi rozliční ľudia. Ale aspoň sa zachovaj ako chlap a povedz to do očí,“ vyjadrila sa Aicha.

TIP: Aichu sklamalo, čo Honza robil pre výhru. Jej by to za tie peniaze nestálo

Sledujte reláciu Love Island After na VOYO každý piatok a sobotu od 19. novembra a uvidíte, ako žijú ostrovania po šou!