Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

NAJ momenty Laury a Martina: Ako sa rodila ich láska

15. 11 2021 12:00 | nb
Laura a Martin počas finálového večera
Laura a Martin počas finálového večera Foto: TV Markíza
Gabriela, Martin, Laura, Vilda
Martin a Laura
Laura a Martin

Pozrite si tie najsilnejšie momenty zamilovanej dvojice.

Laura si pred vyraďovaním poplakala

Aj táto nerozdeliteľná dvojica sa pred párovaním a vyraďovaním bála. V istý moment to na Lauru doľahlo tak veľmi, že si aj poplakala. Aj Martin niesol zle, že je jeho láska v slzách, no našťastie, ani v tomto prípade ich nikto nerozdelil a oni si vydýchli.


Žiadosť, ale nie o ruku

Martin chcel pred párovaním Laure dokázať, že to s ňou myslí vážne a nikdy by nechcel byť v páre s nikým iným. S pomocou Nathana tak pripravil prekvapenie, ktoré zahŕňalo ruže, plyšového psíka, čokoládu, no najmä pokľaknutie. Nešlo síce o žiadosť o ruku, zato prísľub dal Martin naozaj veľký. Pred svedkami sa zaviazal, že je Laura preňho tou jedinou.

Výnimočné rande a spoločná noc

Toto rande v poliach si dvojica nesmierne užila. O to viac, že už vedeli, že je to medzi nimi veľmi vážne. Slová o spoločnej budúcnosti sa už premenili na konkrétne plány a obom bolo jasné, že čoskoro príde sťahovanie.

Ráno po noci v hniezdočku síce všetci vo vile riešili, prečo sa medzi Laurou a Martinom nestalo niečo viac, keď už majú seriózny vzťah. Martin rešpektoval Laurino rozhodnutie a spoločne čakali na opustenie vily a súkromie...


Intímnosti vo vile odmietali

Laura s Martinom strávili dve noci v hniezdočku lásky a aj keď mali na to priestor, nič sa medzi nimi nestalo. Po prvej noci to všetci chápali, no po tej druhej boli obaja pod paľbou otázok. Ostatní ostrovania totiž nechápali, ako je možné, že dvojica spolu nič nemala. Oni však majú na to svoje vysvetlenie a tvrdia, že si to šetria na skutočné súkromie bez kamier.


Dvojica sa spolu starala o bábätko

Obyvateľov vily jedno ráno zobudil detský plač. A hoci nešlo o skutočné deti, ale len o bábiky, pocit to bol takmer ako naozaj. Každý pár sa mal počas dňa starať o svoje „dieťa“ a dvojice to veľmi zblížilo. Laura s Martinom žiarili šťastím a načrtli aj tému rodiny.


V Martinovi sa zobudili otcovské pudy

Martin si poradil aj vtedy, keď bol na „dcéru“ menom Eliška sám. Keď ženy opustili vilu a išli na víno, všetka starostlivosť bola na mužoch. Martinovi to pristalo aj s ružovým kočíkom a rovnako ako ďalší chlapi z vily, aj on si skvele poradil a dokázal, že s dieťom by to vedel...


Zoznámenie s rodičmi

Keď do vily zavítali rodinní príslušníci, urýchlilo to to, čo Laura s Martinom plánovali. Laura tak stretla Martinových rodičov a prežila s ním ťažký moment, keď sa dozvedel o smrti milovanej babky.

Laura ho zasa zoznámila s maminou a sestrou a rodičia sa následne spoznali aj po návšteve vily v hoteli. Párik mal z tohto momentu pozitívne pocity, lebo stretnutie dopadlo presne tak, ako chceli. Vzájomné dojmy boli viac než pozitívne a dvojica tým zavŕšila pobyt vo vile.


TIP: Nikol s Vildom o sťahovaní a dieťati. Všetko bude inak, než pôvodne plánovali

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na