Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

NAJ momenty Laury a Martina: Ako sa rodila ich láska

15. 11 2021 12:00 | nb
Laura a Martin počas finálového večera
Laura a Martin počas finálového večera Foto: TV Markíza
Gabriela, Martin, Laura, Vilda
Martin a Laura
Laura a Martin

Pozrite si tie najsilnejšie momenty zamilovanej dvojice.

Laura a Martin sú výhercami šou Love Island a okrem finančnej výhry si odnášajú aj vzťah, ktorý bol od začiatku silný a nič ním neotriaslo. Žiadny bombshell si netrúfol vybrať si jedného z nich a oni sa spolu prebojovali až do finále, kde zvíťazili. Rovnako ako vnímali ich lásku ľudia vo vile, to videli aj diváci.

Pozrite si najlepšie momenty Laury a Martina zo šou, ktorá je pre nich osudová:

Stali sa z nich spriaznené duše

Hoci sympatie boli od prvej chvíle vzájomné, Laura priznala, že najprv ju trochu desili Martinove tetovania a zjav drsniaka. Aj preto pri ňom nevystúpila a skončila v páre s Vildom. Martin bol zasa s Mishalou, no oboch to k sebe lákalo a spárovali sa, hneď ako to bolo možné.

Dvojica od začiatku fungovania dokazovala, že má k sebe čoraz bližšie. V rámci vily vyhrali aj titul Spriaznené duše. Vtedy už bolo všetkým jasné, že je to medzi nimi vážne.


Laura sa predviedla ako sexy tanečnica

Počas jednej z výziev mali krásne dámy predvádzať odvážne tance a vlniť sa v erotickej bielizni okolo svojich vyvolených polovičiek. Laura bola nesmierne sexy a Martin aj ostatní vtedy zistili, že je to poriadne dračica!


Zásnuby

Počas jednej z výziev mali dvojice možnosť vyskúšať si nanečisto zásnuby. Nielen muži žiadali o ruku ženy, ale aj dievčatá pokľakli pred svojimi polovičkami so žiadosťou. V prípade Martina a Laury to vyzeralo, akoby to nebola len hra, ale naozajstné pytačky. Aj oni sami okomentovali, že to tak cítili.


Prvé vyznanie citov

Dvojice si vo vile prešli rôznymi fázami a aj napriek tomu, že Laura a Martin si padli do oka okamžite, vyznanie lásky neprišli hneď. Všetko chce čas a aj na silné slová musí človek dozrieť. Pozrite si prvé zamilované vyznanie tejto dvojice:


Ďalšie TOP scény Laury a Matina nájdete na druhej strane.

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na