Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Diváci rozhodli o víťazoch: Vyhral najzamilovanejší pár Love Islandu

14. 11 2021 23:22 | nb
Finálové páry
Finálové páry Foto: TV Markíza
Laura a Martin, Gabriela a Pítr, Nikol a Vilda
Gabriela a Pítr
Laura a Martin

Dvojica po finále neplánuje návrat domov. Tu sú ich prvé slová po víťazstve.

Šou Love Island má svojich víťazov! Tými, ktorí najviac presvedčili divákov o svojej úprimnej láske, sú Laura a Martin. Pár, ktorý mal aj na sociálnych sieťach najviac pozitívnych ohlasov, sa spolu udržal bez toho, aby ich niekto rozdelil. Ani príchod bombshells nimi nikdy neotriasol a oni sa teraz stali víťazmi.

Okrem finančnej výhry 75 000 eur získali to najcennejšie - vzťah, ktorý má pre nich budúcnosť. O plánoch po šou prehovorili vo veľkom rozhovore tesne pred finále. Dvojica už vie, kde bude bývať a čo plánuje ďalej.

Napriek tomu sa Laura s Martinom ešte domov nechystajú. Ako víťazný pár totiž idú na svadobnú cestu, konečne si tak užijú súkromie.

TIP: NAJ momenty Laury a Martina: Ako sa rodila ich láska

„Stále tomu nemôžeme uveriť, je to nádherný pocit. Bolo ťažké dopracovať sa až do finále, boli tam chvíle, kedy sme už nevládali pokračovať, ale dali sme to. Je to nádherné, keď sa dvaja majú radi a o to viac, keď majú podporu zvonku. A my sme sa dozvedeli, že tú podporu sme mali a veľkú. To si veľmi vážime,“ zhodnotili Laura a Martin tesne po víťazstve. Priznali tiež, že krízu ani hádku vo vile nezažili.

Fotky z finále nájdete v galérii. Pozrite si, ako prebiehal vrchol večera:

TIP: Honza chce po vypadnutí pozvať na rande ženu z vily. Mirka ani Aicha to nie sú!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na