Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Honza chce po vypadnutí pozvať na rande ženu z vily. Mirka ani Aicha to nie sú!

14. 11 2021 10:00 | nb
Honza a Mirka
Honza a Mirka Foto: TV Markíza
Mirka
Honza
Mirka

Mirka zasa priznala, že toho, kto sa jej vo vile najviac páčil, si nikdy nevybrala.

V Love Islande je o ďalšiu dvojicu menej. Vilu opustili Mirka a Honza. Medzi nimi by to možno mohlo fungovať, ale nevyšlo to. Mirke sa Honza od prvej chvíle páčil, no mal po boku Aichu a nechcel ju zradiť.

Po jej odchode priznal, že Mirka sa mu od začiatku páčila. Keď však dostali šancu vytvoriť pár, kráska si uvedomila, že chce byť sama a následne vypadli.

TIP: Laura a Martin čoskoro podniknú ďalší krok. Detaily o spoločnom živote

Honza sa v rozhovore tesne po opustení vily vyjadril k vzťahom s Aichou a Mirkou a prekvapil tým, koho by rád pozval do kina. Je to totiž žena, s ktorou vo vile nikdy pár netvoril! Sledujte celý rozhovor:

Po vypadnutí sa vyjadrila aj Mirka. Tá bola vo vile päťkrát spárovaná so štyrmi mužmi. S Honzom bola dvakrát - na úplnom začiatku a na konci. Spolu odchádzali domov v priateľskom duchu, no stačilo málo a možno by im to vyšlo.

Mirku a Honzu spojilo stretnutie s rodinami aj starostlivosť o bábiku - bábätko a dokonca sa aj rozprávali o tom, čo sa im páči v posteli. Potom sa však Mirka stiahla. Hoci sa jej Honza páčil a bolo jej s ním dobre, potrebovala svoj priestor.

TIP: Nikol s Vildom o sťahovaní a dieťati. Všetko bude inak, než pôvodne plánovali

Pozrite si rozhovor s Mirkou. Vyjadrila sa aj k výroku, že nechce mať vzťah. Prečo im to s Honzom mohlo viac klapať a ako zhodnotila štyri svoje polovičky vo vile? S dvoma z nich sa to podľa nej absolútne nedalo. Priznala aj to, že toho, kto sa jej najviac páčil, si nikdy nevybrala do páru, aj keď mohla. O koho ide?

TIP: Plány po Love Islande: Gabriela s Pítrom urobili rozhodnutie

Sledujte finále Love Islandu v nedeľu 14. novembra na Markíze a VOYO!