Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Do vily prišli Martinovi rodičia, oznámili mu hroznú správu. Prvýkrát plakal aj Pítr

11. 11 2021 16:00 | nb
Pítr a Martin
Pítr a Martin Foto: TV Markíza
Martin s rodičmi
Pítr a Gabriela
Martinovi rodičia

Chlapi prežili srdcervúce momenty. Dojali aj divákov.

Pomaly, ale isto sa blíži finále Love Islandu a vo vile sú aktuálne štyri páry. Tým bolo dopriate to, po čom túžili najviac - vidieť svoju rodinu. Do vily prišli ich rodinní príbuzní s výnimkou Pítra a Nikol, ktorí si so svojimi mamami telefonovali cez videohovor.

Laure prišli mamina so sestrou, a tak sa konečne zoznámili s Martinom. Vilda sa dočkal brata a sestry - dvojičky. S ňou si zatancoval a predviedli poriadnu šou, spolu totiž roky súťažne tancujú a je to vidieť.

TIP: Filip po odchode z vily: Strach z Viléma a drsné slová na adresu Mirky

Mirke do vily zavítala pre niekoho netradičná dvojica - mamina spolu s macochou, ktoré majú super vzťahy. V tejto rodine sú všetci šťastní a nerobia si zle, práve naopak. Aj Gabča sa dočkala rodičov, ktorí Pítra prijali a skonštatovali, že konečne má normálneho chlapa.

Rodičia prišli podporiť aj Martina, nanešťastie mu museli oznámiť hroznú správu. Jeho milovaná babička totiž v ten deň zomrela. Ich zoznámenie s Laurou tak bolo smutnejšie, než by Martin chcel. S babičkou si bol veľmi blízky a dúfal, že aspoň trochu Lauru spoznala cez televízor. Na prvý pohľad drsniak je citlivá duša a dokonca si aj poplakal...


TIP: Aichu sklamalo, čo Honza robil pre výhru. Jej by to za tie peniaze nestálo

Pítr si s maminou zavolal a predstavil jej Gabču. Tá mala trému, keďže je to pre ňu dôležitý krok. Sympatie boli obojstranné, no mamina Pítrovi oznámila, že po návrate sa musia porozprávať. Jeho prešľapy zo šou si totiž zapisuje. Sledujte video:


Telefonát Pítra zasiahol a o niečo neskôr sa rozhodol, že mame prvýkrát v živote povie, ako ju má rád a váži si ju. Pítrovi totiž zomrel otec a ona ostala na všetko sama. Počas nahrávania tohto odkazu sa niekoľkokrát rozplakal a takmer nebol schopný to dokončiť. Takto ste ho ešte nevideli - a ani Gabča nie...


Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v štvrtok po 20.00 h na VOYO!