Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Aichu sklamalo, čo Honza robil pre výhru. Jej by to za tie peniaze nestálo

11. 11 2021 10:30 | nb
Aicha
Aicha Foto: Youtube/Aicha
Aicha
Aicha
Aicha

Aicha v úprimnej spovedi okomentovala Honzovo správanie po jej vypadnutí.

Aicha patrí k tým ostrovanom, čo boli vo vile od samého začiatku. Spočiatku bola v páre s Petrom, s ktorým to však „nefílovala“ a po neplánovanej puse s Honzom sa rozhodla dať mu šancu. Vysoký modrooký rozvedený otec bol totiž ako jediný z vily vizuálne jej typ.

A hoci Honza bol podľa Aichy na prvý pohľad alfa samec, v skutočnosti je to introvert, ktorý má podľa nej vo vzťahoch problémy s komunikáciou. S Aichou nastali problémy, ktoré nedokázali vyriešiť. Vyústilo to až do toho, že diváci hlasovali a ona vypadla.

Po Aichinom odchode sa dal Honza dokopy s Mirkou, padla aj vášnivá pusa a Honza to dokonca chcel s ňou skúsiť. Neskôr, keď v noci ležali vedľa seba, mu zasa Mirka hovorila o tom, čo má rada v posteli.

TIP: Filip sa vyjadril k Aichy. Ľudia vo vile rýchlo zistili, kde je pravda

Aicha sa po vypadnutí vyjadrila aj na svojom YouTube kanáli k tomu, ako vníma Honzu po odchode z vily. Servítku si pred ústa nedávala a v úprimnej spovedi zaznelo niekoľko názorov, ktoré Honzu ani Mirku zrejme nepotešia.

„Mrzí ma, že Honza, len čo sa za mnou zavreli dvere, už hovoril Mirke, že sa mu vždy páčila,“ povedala. Po Mirkinom príchode sa to vraj medzi ňou a Honzom zhoršilo, problémom bola jeho uzavretosť. „Aj jeho predošlé vzťahy stroskotali na nedostatku komunikácie,“ vysvetlila.

Neskôr prišiel ďalší zlomový bod. „To bola extrémna zrada, keď povedal Pítrovi, že sa ma bojí a že sa necíti ako chlap,“ povedala sklamane. Po príchode Aichinho expriateľa Filipa sa to podľa Aichy zázračne zlepšilo. „Honza sa zľakol a bol zasa milý,“ opísala.

TIP: Z Love Islandu vypadol jeden z párov. O ich konci rozhodlo hlasovanie vo vile

Po Aichinom vypadnutí sa Honza spároval s Mirkou v prejavil o ňu záujem. „Posledné dva týždne na ňu nadával, že mu lezie na nervy. Keď som vypadla, videl, že už Naomi nemá oňho záujem, tak išiel do Mirky. Je to maximálne bezcharakterné. Ale Honza s Mirkou sa k sebe hodia, sú na jednej intelektuálnej vlne.“ Dodala tiež, že nechápe, ako niekto môže pre peniaze urobiť toto.

„Čakala som, že sa takto zachová. V kútiku duše som dúfala, že sa mýlim. Mám ho stále rada, rada sa s ním stretnem a budem chcieť počuť, čo mi k tomu povie. Či hral, že ma má rád, či to celé bral ako súťaž, že ide vyhrať peniaze. Alebo či celý čas chcel Mirku a bál sa, aby som mu neodkusla hlavu, lebo ja som veľké strašidlo a bojte sa ma,“ dodala ironicky.

„Chcem, aby vyhrali Laurinka s Martinom, lebo oni sa fakt majú radi. A myslela som, že to tak bude aj s nami. Ale on je človek, ktorý nemá vlastný názor a ja takého chlapa nemôžem mať. Potrebujem chlapa, ktorý má mužskú energiu a keď niečo povie, tak to platí. Hovoriť nielen mne pekné veci, ale aj za chrbtom o mne hovoriť pekne,“ uzavrela Aicha s tým, že to zvládne, lebo je silná. Smútok a sklamanie však neskryla.


Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v štvrtok po 20.00 h na VOYO!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na