Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Filip sa vyjadril k Aichy: „Ľudia vo vile rýchlo zistili, kde je pravda“

10. 11 2021 14:00 | nb
Aicha a Filip
Aicha a Filip Foto: TV Markíza
Aicha a Filip
Aicha a Filip
Honza, Filip, Vilda, Pítr, Sam

Po Aichinom odchode sa mu zlepšili vzťahy s ostatnými. Prečo ho chcela očierniť?

O Filipovi z Love Islandu po jeho príchode ostrovania hovorili, že pôsobí arogantne a nesympaticky. Prvý dojem, ktorý u nich zanechal, nebol najlepší a nepodporila to ani Aicha, ktorá s ním mala pred časom vzťah. Na jeho adresu sa nevyjadrovala pozitívne.

Otvorene priznala, že sa stretávali za určitých podmienok a Filip podľa nej nedodržal to, na čom sa dohodli. A hoci neboli nikdy oficiálne pár, Aicha naňho mala ťažké srdce, čo sa vyjasnilo až tesne pred jej odchodom. Hneď po nej vypadol Filip.

TIP: Filip po odchode z vily. Strach z Viléma a drsné slová na adresu Mirky

Pozrite si rozhovor, kde sa vyjadril k Aichi. Prezradil, ako to podľa neho bolo s ich vzťahom, koľko vlastne trval a prečo ho Aicha chcela očierniť vo vile. Tvrdí, že po jej odchode sa zlepšili jeho vzťahy s ostatnými. Sledujte video:


Filip sa vyjadril aj k vernosti, ku ktorej má svojský prístup. Objasnil, kedy preňho vernosť nie je prioritou a čo vo vzťahu vyžaduje aj to, čo mu dokáže dať. Vzorom sú mu rodičia, ktorých fungujúce manželstvo priblížil v rozhovore. Priznal aj to, že na ľudí pôsobí arogantne, ale je to len prvý dojem. Aj vo vile ukázal, že nie je namyslený frajer, ako sa po jeho príchode do vily zdalo.


TIP: Honza na Aichu rýchlo zabudol. Po jej odchode sa vášnivo bozkával s Mirkou

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v stredu po 20.00 h na VOYO!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na