Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Tess exkluzívne: Nathan sa odmlčal, po šou sa stretla s Patrikom

04. 11 2021 11:30 | nb
Patrik a Tess
Patrik a Tess Foto: Instagram/tess_lojkaskova
Patrik a Tess
Patrik
Tereza

Reakcie ľudí ju šokovali.

Tess a Patrik vypadli z Love Islandu a napriek tomu, že sa vo vile stretli, bolo to len na chvíľku. Energický Patrik bol súčasťou speed datingu a kráske padol do oka, no do vily a dostal až neskôr, tesne po Terezinom vypadnutí.

Napriek tomu, že sa na Kanárskych ostrovoch minuli, po vypadnutí si našli na seba čas a stretli sa v Prahe. Dvojica, ktorá by sa k sebe skvele hodila, spolu strávila poobedie a spoločný čas si užila. Tess v rozhovore opísala, čo sa dialo.

TIP: Šikana vo vile a video, ktoré Tess dojalo. Kto sa Tess ospravedlnil?

Tess, stretla si sa s Patrikom, komu to vôbec napadlo?

Bolo to vzájomné, ale myslím, že tá iniciatíva prišla od neho. Každopádne aj ja som ho chcela stretnúť, takže to bolo obojstranné. Napísali sme si, chceli sme sa vidieť, pokecať o Love Islande, čo sme tam zažívali, prebrať názory na ľudí a ako sme boli vykreslení. Vo všetkom sme sa zhodovali, čo je fajn. Vnímame rovnako ľudí aj situácie vo vile.

Je niečo, čo ťa na Patrikovi prekvapilo?

Zistili sme, že sme si až strašidelne podobní a máme vážne veľa spoločných záujmov. Bolo fajn poznať niekoho, s kým sme na jednej vlne, máme podobné názory a skúsenosti. A tým, že sme si urobili spoločnú fotku, poslali sme to do sveta.

Počas speed datingu vo vile sa ti dosť páčil. Rozprávali ste sa aj o tom?

V šou bolo dosť nafúknuté, že som údajne z neho bola hotová. To však bolo vytrhnuté z kontextu, lebo my šťastne zadané dievčatá vo vile sme chceli zohnať chlapa do páru k Mishale. A ja som bola dosť šťastná, nepotrebovala som spoznávať nového potenciálneho partnera, skôr som ho chcela do kolektívu a prípadne pre ňu. V televízii to asi vyznelo horšie, že mám oňho záujem, tak sme prebrali aj toto. Vysvetlila som mu to a zasmiali sme sa na tom.

Aké boli reakcie ľudí na vaše stretnutie?

Úprimne, očakávala som hejt. Čo ma prekvapilo, to sú až stovky správ od ľudí, ktorí na nás reagujú úžasne. Píšu, nech som s Patrikom, že sa ku mne hodí viac než Nathan a bude sa ku mne správať lepšie. Ja tú podporu až nechápem, čakala som skôr obvinenia, že som to vo vile „fejkovala“. Ale opak je pravdou a obaja sme boli príjemne prekvapení. S Patrikom mám oveľa väčšiu podporu než s Nathanom. Pritom sme boli spolu vonku čisto priateľsky a videli sme sa druhýkrát v živote a prvýkrát mimo vily. Ľudia tiež písali, že sa na seba vizuálne podobáme a prípadne, že vyzeráme ako súrodenci. Tie reakcie boli veľmi pozitívne.

Vo vile si tvorila pár s Nathanom. Ako je to medzi vami teraz?

Ja som doteraz na otázky ohľadom neho neodpovedala. Nejaké správy sme si vymenili, ale dávame tomu čas. Náš vzťah bol a mali sme sa radi, možno ešte máme, ja neviem. Ale ako to bude ďalej, to sa ukáže časom. Ešte sme nemali možnosť porozprávať sa z očí do očí a všetko si vyrozprávať. Sme teda skôr na priateľskej úrovni, nie je to tak, že by sme boli vo vzťahu mimo vily, veď sme nemali možnosť to ani prebrať.

Samozrejme, neznamená to, že sa neuvidíme, Určite sa všetci spolu stretneme, takže aj s Nathanom. Bolo toho na nás veľa, bol to dosť nepríjemný nátlak a stále trvá. Ja sa s tým ešte vyrovnávam, chce to čas. Možno sa niekedy stretneme a budeme chcieť viac spoznať. Obaja však teraz potrebujeme pauzu, aspoň teda ja. Nechcem hovoriť za neho.

A úprimne, ja som naňho čakala v domnienke, že sa stretneme a vysvetlíme si to. On teraz bol v Prahe a nevideli sme sa. To od neho beriem ako odkaz, že sme kamaráti. Inak neviem, čo si o tom myslieť. Ja som bola úprimná a čakala som naňho a že si teraz vyjasníme veci.

Ako sa spätne pozeráš na váš vzťah vo vile?

Tie city boli reálne, bol to reálny vzťah. Ale ten tlak a tie nepríjemnosti, čo sa tam diali, nám to zničili a rozdelili nás. Teraz to však beriem tak, že sme obaja single.

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island vo štvrtok po 20.00 h na VOYO!

Upútavka

 
Love Island After - v sobotu, 29. januára, o 22.30, na Doma!
Sledujte celé epizody na