Love Island cover

VOYO • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Patrikov odkaz po vypadnutí z vily. Tess, toto by si si mala pozrieť!

27. 10 2021 15:00 | nb
Patrik a Tess
Patrik a Tess Foto: TV Markíza
Mirka a Patrik
Patrik
Patrik

Tess povedala, že Patrik sa jej páčil najviac. Tu je jeho reakcia.

Posledné párovanie v Love Islande dopadlo pre všetkých dobre, lebo hoci sa zmenili páry a prišla nová bombshell, nik nevypadol. Dve single dievčatá, Naomi a Mirka, tak ostali vo vile.

Pri predchádzajúcom párovaní však jeden človek nemal to šťastie. Patrik vypadol po tom, čo Martin s Laurou rozhodli, že pôjde domov, zatiaľ čo Mirka vo vile ostala. Patrik to bral ako krivdu a aj pri záverečnom príhovore spomenul, že Mirka už mala tri šance a lásku stále nenašla, kým on vo vile nepobudol ani týždeň.

TIP: Ďalšia dvojica strávila noc v hniezdočku lásky. Čo sa stalo ráno po?

Pozrite si rozhovor s Patrikom tesne po vypadnutí. Vyjadril sa k rozhodnutiu Martina s Laurou aj k tomu, ktorá dvojica to podľa neho môže vyhrať. Ako reagoval, keď si spätne pozrel epizódu so speed datingom a hodnotenie od dievčat a prečo im to s Mirkou neklapalo? Čo by teraz urobil úplne inak a čo bola jeho najväčšia chyba v správaní?

Patrik sa úprimne vyjadril aj k Tess, ktorej vypadnutie ho prekvapilo. Čakal totiž, že vo vile ostane a on ju bude môcť stretnúť. V rozhovore povedal, či by ju chcel spoznať aj naživo, práve Tess sa totiž Patrik páčil najviac. Sledujte video:

TIP: Viviane sa pozná s týmto známym fešákom. Prezradil, akú majú históriu

Sledujte dianie v ďalšej epizóde Love Island v stredu po 20.00 h na VOYO!